Fresno - Old Fresno Water Tower, Fresno, California, USA.

Fresno průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Fresno

Fresno je půvabné kalifornské město s mnoha příležitostmi pro turisty. Přitahuje zejména díky své blízkosti k národním parkům Yosemite, Kings Canyon a Sequoia. Okouzlit vás může historická čtvrť Tower District s bohatým uměleckým a kulinářským zážitkem. Pro milovníky zvířat je jižní část Fresno domovem zajímavé návštěvy ZOO Fresno Chaffee, kde uvidíte řadu exotických druhů. Nezapomeňte si udělat výlet do okolních vinic a ochutnat místní vína.

Severní Amerika
Spojené státySpojené státy

Co vidět

Fresno Chaffee Zoo
 

Fresno Chaffee Zoo

Fresno Chaffee Zoo je skvělým místem pro celou rodinu. Vychutnejte si den plný zvířat a zábavy! Zoo se nachází v srdci města Fresno a nabízí širokou škálu zvířat, od slonů až po lvíče. Užijte si také interaktivní zážitky, jako například krmení zvířat a projížďky na hřbetě velblouda. Fresno Chaffee Zoo je skvělým místem pro strávení dne v přírodě, aniž byste museli opustit město.

Tower Theatre
 

Tower Theatre

Tower Theatre je historické divadlo v centru města Fresno. Toto kouzelné místo nabízí nezapomenutelné zážitky díky svému širokému kulturnímu programu, který zahrnuje koncerty, divadelní představení a filmové projekce. Navštivte Tower Theatre a zažijte nezapomenutelný večer v historickém prostředí s bohatou kulturou a uměním.

Fresno Water Tower
 

Fresno Water Tower

Vodárenská věž Fresno je historickou památkou, která se nachází v centru města. Věž byla postavena v roce 1894 a sloužila jako zásobárna vody pro obyvatele města. Dnes je věž turistickou atrakcí, která nabízí úchvatný výhled na okolní krajinu. Navštivte tuto památku a užijte si pohled na město a okolní přírodu.

The Big Fresno Fair at night
 

Fresno County Fairgrounds

Fresno County Fairgrounds je ideálním místem pro zábavu pro celou rodinu. Tato rozlehlá plocha nabízí mnoho atrakcí, včetně zábavních jízd, zvířat a výstav. Každý rok se zde koná velkolepý veletrh, který přitahuje tisíce návštěvníků z celého okolí. Navštivte Fresno County Fairgrounds a užijte si skvělý den plný zábavy a dobrodružství!

Fresno California Temple
 

Fresno California Temple

Fresno California Temple je nádherná mormonská svatyně v srdci města Fresno. Tento chrám je známý svým nádherným architektonickým stylem a je oblíbeným místem pro návštěvu a modlitbu. Vstup je zdarma a všichni jsou vítáni k prozkoumání této krásné památky. Navštivte Fresno California Temple a objevte jeho působivou krásu a duchovní atmosféru.

Forestiere Underground Gardens
 

Forestiere Underground Gardens

Podzemní zahrady Forestiere jsou jednou z největších turistických atrakcí v Fresnu. Tyto zahrady byly vybudovány italským imigrantem Baldassarem Forestierem v první polovině 20. století. Procházejte se podzemím a obdivujte neuvěřitelné výtvory, které zahrady nabízejí. Tato jedinečná atrakce je skvělým místem pro rodinný výlet nebo romantickou procházku.

Fresno - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 9367 km
Nejbližší letiště FAT
5 km od centra
Přímý let
~ 10h 58min
Spojené státy Spojené státy
Časový posun proti ČR
-9h
Obsluhující letiště
FAT
Fresno - Old Fresno Water Tower, Fresno, California, USA.
Fresno - Old Fresno Water Tower, Fresno, California, USA.Fresno Chaffee ZooTower TheatreFresno Water TowerThe Big Fresno Fair at nightFresno California TempleForestiere Underground GardensShinzen Japanese GardenArte Americasrackcdn.comwikimedia.orgWoodward Park

Počasí jaro

Březen
Max: 21 °C
Min: 7 °C
Duben
Max: 24 °C
Min: 8 °C
Květen
Max: 29 °C
Min: 11 °C

Počasí léto

Červen
Max: 33 °C
Min: 14 °C
Červenec
Max: 37 °C
Min: 17 °C
Srpen
Max: 36 °C
Min: 16 °C

Počasí podzim

Září
Max: 33 °C
Min: 14 °C
Říjen
Max: 27 °C
Min: 11 °C
Listopad
Max: 20 °C
Min: 8 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 16 °C
Min: 5 °C
Leden
Max: 16 °C
Min: 6 °C
Únor
Max: 18 °C
Min: 6 °C

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
😍 1 700 Kč
Paříž
✨ Víkendovka
🔥 1 770 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
👌 969 Kč
Bologna
Bari - pobřeží
rim-pohled
🤘 Multi-city
👍 2 215 Kč
milan
✈️ Zpátečka
😎 1 294 Kč
Bodrum
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz