Fresno - 12 míst co vidět

Tipy na nejlepších 12 míst, které musíš určitě navštívit v Fresno.

Fresno - co musíš vidět

 

Fresno Chaffee Zoo

Fresno Chaffee Zoo je skvělým místem pro celou rodinu. Vychutnejte si den plný zvířat a zábavy! Zoo se nachází v srdci města Fresno a nabízí širokou škálu zvířat, od slonů až po lvíče. Užijte si také interaktivní zážitky, jako například krmení zvířat a projížďky na hřbetě velblouda. Fresno Chaffee Zoo je skvělým místem pro strávení dne v přírodě, aniž byste museli opustit město.

 

Tower Theatre

Tower Theatre je historické divadlo v centru města Fresno. Toto kouzelné místo nabízí nezapomenutelné zážitky díky svému širokému kulturnímu programu, který zahrnuje koncerty, divadelní představení a filmové projekce. Navštivte Tower Theatre a zažijte nezapomenutelný večer v historickém prostředí s bohatou kulturou a uměním.

 

Fresno Water Tower

Vodárenská věž Fresno je historickou památkou, která se nachází v centru města. Věž byla postavena v roce 1894 a sloužila jako zásobárna vody pro obyvatele města. Dnes je věž turistickou atrakcí, která nabízí úchvatný výhled na okolní krajinu. Navštivte tuto památku a užijte si pohled na město a okolní přírodu.

The Big Fresno Fair at night
 

Fresno County Fairgrounds

Fresno County Fairgrounds je ideálním místem pro zábavu pro celou rodinu. Tato rozlehlá plocha nabízí mnoho atrakcí, včetně zábavních jízd, zvířat a výstav. Každý rok se zde koná velkolepý veletrh, který přitahuje tisíce návštěvníků z celého okolí. Navštivte Fresno County Fairgrounds a užijte si skvělý den plný zábavy a dobrodružství!

 

Fresno California Temple

Fresno California Temple je nádherná mormonská svatyně v srdci města Fresno. Tento chrám je známý svým nádherným architektonickým stylem a je oblíbeným místem pro návštěvu a modlitbu. Vstup je zdarma a všichni jsou vítáni k prozkoumání této krásné památky. Navštivte Fresno California Temple a objevte jeho působivou krásu a duchovní atmosféru.

 

Forestiere Underground Gardens

Podzemní zahrady Forestiere jsou jednou z největších turistických atrakcí v Fresnu. Tyto zahrady byly vybudovány italským imigrantem Baldassarem Forestierem v první polovině 20. století. Procházejte se podzemím a obdivujte neuvěřitelné výtvory, které zahrady nabízejí. Tato jedinečná atrakce je skvělým místem pro rodinný výlet nebo romantickou procházku.

 

Shinzen Japanese Garden

Shinzen japonská zahrada v Fresnu je ideálním místem pro relaxaci a užití si krásy přírody. Tato zahrada nabízí nádherné japonské zahrady, rybníky a vodopády. Pro milovníky japonské kultury je to nezapomenutelný zážitek. Navštivte tuto zahradu a užijte si klidnou atmosféru a krásné výhledy. Vstupné je velmi přijatelné a peníze jsou použity na údržbu zahrady.

 

Arte Americas

Arte Americas je muzeum umění v centru města Fresno. Toto muzeum nabízí návštěvníkům možnost prozkoumat rozmanitost latinskoamerické kultury a umění. V Arte Americas se nachází nejen výstavní sály, ale také knihovna a obchod s dárkovými předměty. Vstupné do muzea je přijatelné a umožňuje návštěvníkům prožít jedinečný zážitek z umění a kultury.

rackcdn.com
 

Legion of Valor Museum

Muzeum Legion of Valor v Fresnu v Kalifornii je skvělým místem pro milovníky vojenské historie. V muzeu se nachází mnoho exponátů věnovaných americkým válečníkům a jejich statečnosti. Návštěvníci mohou vidět různé uniformy, medaile a vyznamenání. Muzeum je skvělým zdrojem informací o historii Spojených států a jejich vojenských silách.

 

Discovery Center

Discovery Center v Fresno je ideálním místem pro rodinný výlet. Tento interaktivní muzeum nabízí mnoho zábavy pro dospělé i děti. Objevte tajemství vědy, technologie a přírody v interaktivních výstavách a experimentech. Navštivte planetárium, kde si můžete prohlédnout hvězdnou oblohu a učit se o vesmíru. Určitě nevynechejte návštěvu Discovery Center během svého pobytu v Fresno.

wikimedia.org
 

Fresno Art Museum

Fresno Art Museum je skvělým místem pro milovníky umění. Nachází se v centru města Fresno a nabízí rozmanitou sbírku uměleckých děl od domácích i zahraničních umělců. Muzeum je známé pro své výstavy moderního a současného umění, ale také nabízí bohatou sbírku klasických děl. Navštivte Fresno Art Museum a objevte umění, které vás nadchne!

 

Woodward Park

Woodward Park je ideálním místem pro pikniky a procházky v přírodě. Rozkládá se na 300 akrech a nabízí spoustu zeleně, květin a stromů. Park má také řadu sportovních aktivit, včetně tenisu a golfového hřiště. Pro milovníky zvířat je zde také zoologická zahrada. Nezapomeňte si vzít s sebou piknikový koš a užijte si den v přírodě!

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz