Fresno - Old Fresno Water Tower, Fresno, California, USA.

Letenky do Fresno

Hledáte levné letenky do destinace Fresno? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Fresno

Fresno leží ve státě Spojené státy. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Fresno navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Severní Amerika
Spojené státySpojené státy

Stručně a jasně

Stát
Spojené státy
Letiště
1 letiště (FAT)
Časový posun
-9h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Fresno.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 10h 58min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Fresno Yosemite International Airport se nachází 6 km od centra města Fresno.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Fresno od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Fresno je letiště Fresno Yosemite International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Fresno Yosemite International Airport (FAT)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Fresno je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Fresno

K cestě do destinace Fresno lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Fresno - 12 míst co vidět .

 • Fresno Chaffee Zoo
   

  Fresno Chaffee Zoo

  Fresno Chaffee Zoo je skvělým místem pro celou rodinu. Vychutnejte si den plný zvířat a zábavy! Zoo se nachází v srdci města Fresno a nabízí širokou škálu zvířat, od slonů až po lvíče. Užijte si také interaktivní zážitky, jako například krmení zvířat a projížďky na hřbetě velblouda. Fresno Chaffee Zoo je skvělým místem pro strávení dne v přírodě, aniž byste museli opustit město.

 • Tower Theatre
   

  Tower Theatre

  Tower Theatre je historické divadlo v centru města Fresno. Toto kouzelné místo nabízí nezapomenutelné zážitky díky svému širokému kulturnímu programu, který zahrnuje koncerty, divadelní představení a filmové projekce. Navštivte Tower Theatre a zažijte nezapomenutelný večer v historickém prostředí s bohatou kulturou a uměním.

 • Fresno Water Tower
   

  Fresno Water Tower

  Vodárenská věž Fresno je historickou památkou, která se nachází v centru města. Věž byla postavena v roce 1894 a sloužila jako zásobárna vody pro obyvatele města. Dnes je věž turistickou atrakcí, která nabízí úchvatný výhled na okolní krajinu. Navštivte tuto památku a užijte si pohled na město a okolní přírodu.

 • The Big Fresno Fair at night
   

  Fresno County Fairgrounds

  Fresno County Fairgrounds je ideálním místem pro zábavu pro celou rodinu. Tato rozlehlá plocha nabízí mnoho atrakcí, včetně zábavních jízd, zvířat a výstav. Každý rok se zde koná velkolepý veletrh, který přitahuje tisíce návštěvníků z celého okolí. Navštivte Fresno County Fairgrounds a užijte si skvělý den plný zábavy a dobrodružství!

 • Fresno California Temple
   

  Fresno California Temple

  Fresno California Temple je nádherná mormonská svatyně v srdci města Fresno. Tento chrám je známý svým nádherným architektonickým stylem a je oblíbeným místem pro návštěvu a modlitbu. Vstup je zdarma a všichni jsou vítáni k prozkoumání této krásné památky. Navštivte Fresno California Temple a objevte jeho působivou krásu a duchovní atmosféru.

Počasí Fresno

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Fresno

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
😍 1 700 Kč
Paříž
✨ Víkendovka
🔥 1 770 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
👌 969 Kč
Bologna
Bari - pobřeží
rim-pohled
🤘 Multi-city
👍 2 215 Kč
milan
✈️ Zpátečka
😎 1 294 Kč
Bodrum
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz