Monterey průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Monterey

Spojené státySpojené státy

Co vidět

 

Monterey Bay Aquarium

Monterey Bay Aquarium je největší akvárium v USA. Nachází se v Monterey v Kalifornii a nabízí návštěvníkům možnost vidět více než 35 tisíc mořských živočichů a rostlin. Mezi největší atrakce patří obří mořské řasy, manta rejnoci a žraloci. Navštivte také expozice s medúzami a chobotnicemi. Monterey Bay Aquarium se také aktivně podílí na ochraně mořského prostředí a vzdělávání veřejnosti o jeho důležitosti.

 

Old Fisherman's Wharf

Starý rybářský přístav v Monterey je oblíbeným místem pro turisty i místní obyvatele. Nabízí mnoho restaurací s čerstvými rybími specialitami a obchodů s suvenýry. Procházejte se po molu, pozorujte lachtany a užijte si výhled na záliv Monterey. Večer zde probíhají různé kulturní akce a koncerty.

 

Monterey Museum of Art

Muzeum umění v Monterey je skvělým místem pro návštěvu pro milovníky umění. Nachází se v centru Monterey a nabízí rozsáhlou sbírku uměleckých děl, včetně klasických i moderních uměleckých stylů. Muzeum je ideálním místem pro strávení odpoledne v příjemném prostředí a pro obdivování krásy umění. Určitě neváhejte navštívit toto fascinující místo během svého pobytu v Monterey.

 

Monterey State Historic Park

Monterey State Historic Park vás zavede do historie Kalifornie. Toto místo bylo kdysi hlavním městem Kalifornského království a zůstaly zde důležité historické budovy, jako například stará velrybářská stanice. Prozkoumejte tuto krásnou oblast a uvidíte, jak se zde žilo v minulosti. Určitě nevynechejte Monterey State Historic Park během svého pobytu v Monterey!

 

Cannery Row

Cannery Row v Monterey je oblíbeným turistickým cílem. Někdejší průmyslová oblast se proměnila v moderní turistickou atrakci s řadou obchodů, restaurací a galerií. Navštivte akvárium Monterey Bay, kde se můžete podívat na žraloky a další mořské živočichy. Procházka po Cannery Row nabízí krásné výhledy na oceán a okolní krajinu. Užijte si atmosféru tohoto malebného přístavu v srdci Kalifornie.

 

Museum of Monterey

Muzeum Monterey nabízí fascinující historii města a regionu. Expozice vystavují artefakty a umělecká díla, které ukazují, jak Monterey ovlivnila příroda, lidé a kultura. Muzeum se nachází v centru města a je ideálním místem pro poznání historie a kultury regionu. Navštivte Muzeum Monterey a objevte krásy tohoto úžasného místa!

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Chania
🌴 Dovolená
🤩 6 990 Kč
Barcelona
✈️ Zpátečka
🎉 1 225 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
😎 10 490 Kč
Arrecife
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 27 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz