Burbank - Early Map of Burbank, CA as envisioned by the Providencia Land, Water, and Development Company, c. 1887.

Letenky do Burbank

Hledáte levné letenky do destinace Burbank? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Burbank

Burbank leží ve státě Spojené státy. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Burbank navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Severní Amerika
Spojené státySpojené státy

Stručně a jasně

Stát
Spojené státy
Letiště
1 letiště (BUR)
Časový posun
-9h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Burbank.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 11h 11min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Bob Hope Airport se nachází 5 km od centra města Burbank.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Burbank od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Burbank je letiště Bob Hope Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Bob Hope Airport (BUR)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Burbank je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Burbank

K cestě do destinace Burbank lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Burbank - 20 míst co vidět .

 • USA 2012 0235 - Los Angeles - Travel Town
   

  Travel Town Museum

  Travel Town Museum v Burbanku je ideálním místem pro milovníky železniční historie. Tento muzeum nabízí mnoho expozic a vystavených vlaků, včetně parních lokomotiv a historických vagónů. Prozkoumejte historii vlaků a jejich vývoje v tomto fascinujícím muzeu. Vstup do muzea je zdarma, ale vítáme jakoukoli dobrovolnou příspěvky na podporu udržování a rozvoje muzea.

 • Universal CityWalk Hollywood
   

  Universal CityWalk Hollywood

  Navštivte Universal CityWalk Hollywood a užijte si nezapomenutelný zážitek v srdci Burbanku. Tento nákupní a zábavní komplex nabízí širokou škálu restaurací, kin, obchodů a atrakcí pro celou rodinu. Projděte se po slavné Hollywoodské stezce slávy nebo si užijte adrenalinovou jízdu na rollercoasteru. Universal CityWalk Hollywood je nezapomenutelným zážitkem pro každého návštěvníka Los Angeles.

 • Warner Bros.
   

  Warner Bros.

  Navštivte slavný filmový a televizní studio Warner Bros. v kalifornském Burbanku a prožijte nezapomenutelné zážitky. Prohlédněte si kulisy oblíbených filmů a seriálů, jako jsou Harry Potter, Přátelé nebo Batman. Projděte se po studiích a zjistěte, jak se natáčejí vaše oblíbené show. Warner Bros. Studio je ideálním místem pro milovníky filmového průmyslu a nezapomenutelnou zábavu pro celou rodinu.

 • Walt Disney Studios
   

  Walt Disney Studios

  Walt Disney Studios v Burbanku nabízí nezapomenutelnou zábavu pro celou rodinu. Tento filmový a televizní studio je domovem klasických Disneyovských filmů a moderních hitů. Projděte se po slavné studijní ulici, navštivte zákulisí natáčení filmů nebo se projděte po kostýmním oddělení. Walt Disney Studios je nezapomenutelným zážitkem pro všechny fanoušky Disneyho magie a filmové tvorby.

 • The Ellen DeGeneres Show
   

  The Ellen DeGeneres Show

  Pokud jste fanouškem Ellen DeGeneres, nenechte si ujít návštěvu jejího show v Burbanku. Zde se můžete těšit na skvělé hosty, překvapení a spoustu zábavy. Ellen je jednou z nejoblíbenějších televizních moderátorek a její show je zábavným zpestřením vaší cesty do Kalifornie. Určitě se nebudete nudit!

Počasí Burbank

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Burbank

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Legolend v Dánsku
✈️ Zpátečka
🎉 755 Kč
Dubrovník
✈️ Zpátečka
🎉 1 089 Kč
Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
👍 899 Kč
Bari - pobřeží
✈️ Zpátečka
🤩 730 Kč
Ohrid
✈️ Zpátečka
🎉 810 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz