Santa Ana - Bowers Museum Entrance

Santa Ana průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Santa Ana

Santa Ana je malebné město v Kalifornii, které nabízí návštěvníkům rozmanitý výběr kulturních a rekreačních atrakcí. Procházejte se pocharmujícím historickém centru, kde objevíte mnoho malebných kaváren, obchodů a muzeí. Navštivte Bowersovo muzeum uznávané svou sbírkou umění a artefaktů z celého světa. Pro ty, kteří mají rádi zvířata, je ideální návštěva zoologického a botanického parku Santa Ana Zoo. Santa Ana je také ideálním výchozím bodem pro výlety na Orange County a okolní pláže.

Severní Amerika
Spojené státySpojené státy

Co vidět

Exterior view of Discovery Science Center. Santa Ana, CA, USA.
 

Discovery Science Center

Discovery Science Center je skvělým místem pro rodinný výlet. V tomto interaktivním muzeu se můžete dozvědět mnoho zajímavých věcí o vědě a technice. Vyzkoušejte si různé experimenty a užijte si zábavu pro celou rodinu. Navštivte Discovery Science Center a objevujte svět kolem sebe!

Ceremonial Ladle, Austral Islands, French Polynesia, Polynesia
 

Bowers Museum

Bowers Museum je skvělou volbou pro milovníky umění a historie. Nachází se v Santa Aně a nabízí návštěvníkům širokou škálu sbírek, včetně uměleckých děl, archeologických artefaktů a etnografických předmětů. Muzeum se může pochlubit také krásnými zahradami a pravidelně pořádá výstavy a kulturní akce. Navštivte Bowers Museum a objevte fascinující svět kultury a historie!

Minter House, Santa Ana, California.
 

Downtown Santa Ana Historic District

Historická čtvrť Downtown Santa Ana vás okouzlí svými krásnými budovami a atmosférou. Toto město v Kalifornii je plné uměleckých galerií, kaváren a restaurací, kde si můžete vychutnat místní speciality. Navštivte Muzeum umění Orange County nebo se projděte po ulici Fourth Street Market, kde najdete mnoho stánků s jídlem a obchodů s místními produkty. Toto místo rozhodně stojí za návštěvu!

Crystal Cathedral
 

Christ Cathedral

Christ Cathedral v Santa Aně je krásným příkladem moderní architektury. Tento kostel se nachází v srdci Orange County a nabízí návštěvníkům mnoho zajímavých zážitků. Uvnitř se nachází největší zvon na světě a strop zdobí nádherné vitráže. Navštivte tento kostel a užijte si okouzlující atmosféru tohoto místa.

wikimedia.org
 

Mile Square Regional Park

Mile Square Regional Park je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek v Santa Aně. Tento park o rozloze více než 2 km² nabízí řadu aktivit pro celou rodinu, včetně golfového hřiště, jezera s vodními sporty, cyklistických stezek a piknikových míst. Navštivte tento park a užijte si krásnou přírodu a klidnou atmosféru daleko od rušného města.

A scarlet ibis on a branch in Colors of the Amazon aviary
 

Santa Ana Zoo at Prentice Park

Navštivte Zoo Santa Ana v Prentice Parku a potkáte zvířata z celého světa. Procházejte se mezi exotickými druhy jako jsou lemury, opičky nebo velbloudi. Můžete se také podívat na krmení zvířat nebo se projet na vláčku. Pro děti je zde také dětské hřiště. Tato zoo je ideálním místem pro rodinný výlet a zážitky, které si budete pamatovat navždy.

Santa Ana - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 9581 km
Nejbližší letiště SNA
7 km od centra
Přímý let
~ 11h 12min
Spojené státy Spojené státy
Časový posun proti ČR
-9h
Obsluhující letiště
SNA
Santa Ana - Bowers Museum Entrance
Santa Ana - Bowers Museum EntranceExterior view of Discovery Science Center. Santa Ana, CA, USA.Ceremonial Ladle, Austral Islands, French Polynesia, PolynesiaMinter House, Santa Ana, California.Crystal Cathedralwikimedia.orgA scarlet ibis on a branch in Colors of the Amazon aviaryIrvine Regional Parkgoogleusercontent.comwikitravel.orgSanta Ana ZooOrange County ZooIrvine Park Railroad

Počasí jaro

Březen
Max: 20 °C
Min: 8 °C
Duben
Max: 22 °C
Min: 10 °C
Květen
Max: 23 °C
Min: 12 °C

Počasí léto

Červen
Max: 26 °C
Min: 14 °C
Červenec
Max: 29 °C
Min: 17 °C
Srpen
Max: 30 °C
Min: 18 °C

Počasí podzim

Září
Max: 30 °C
Min: 17 °C
Říjen
Max: 26 °C
Min: 13 °C
Listopad
Max: 22 °C
Min: 8 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 19 °C
Min: 5 °C
Leden
Max: 19 °C
Min: 6 °C
Únor
Max: 19 °C
Min: 7 °C

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

pula
✈️ Zpátečka
😎 802 Kč

Letní letenky na Istrii

Chorvatsko
Před 5 hodinami
antalya-turecko
🌴 Dovolená
🚀 5 464 Kč
Paříž
✈️ Zpátečka
😍 787 Kč
Bergamo
✨ Víkendovka
🤩 1 204 Kč
heraklion
🌴 Dovolená
😍 8 490 Kč
Neapol
✈️ Zpátečka
👌 1 025 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz