Tijuana - Contrasts between one country and another the quality of public administration. A small fence separates densely-populated Tijuana, Mexico, right,…

Tijuana průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Tijuana

Tijuana je rozrůstající se mexické město ležící na západním pobřeží poloostrova Baja California. Nedaleko od hranice s USA, přiléhá k americkému městu San Diego. Tijuana je známa jako centrum kultury, gastronomie a noční zábavy, kde si můžete vychutnat autentické mexické pokrmy a prohlédnout si místní umění. Mezi hlavní turistické atrakce patří Avenida Revolución, nakupování v Plaza Río Tijuana a návštěva multikulturního parku Parque Morelos.

Severní Amerika
MexikoMexiko

Co vidět

wikimedia.org
 

Tijuana Cultural Center

Tijuana Cultural Center je jedním z nejvýznamnějších kulturních center v Tijuaně. Nabízí rozmanité výstavy, představení a akce pro všechny návštěvníky. Tento moderní komplex je nejen krásným zdrojem inspirace, ale také skvělým místem pro poznávání místní kultury a historie. Navštivte Tijuana Cultural Center a objevte krásy umění a kultury Tijuaně.

Parque Morelos
 

Parque Morelos

Parque Morelos je ideálním místem pro rodinný výlet v Tijuaně. Tento park nabízí nádhernou zelenou oázu uprostřed města, kde se můžete projít kolem jezírka nebo si zahrát na hřišti. Děti si zamilují dětské hřiště a dospělí si užijí klidné chvíle na lavičkách. Vstup do parku je zdarma a je otevřený celý den, takže se sem můžete zastavit kdykoliv.

Amistad Park
 

Amistad Park

Amistad Park je ideálním místem pro relaxaci v Tijuaně. Tento park nabízí klidné a tiché prostředí, kde si můžete odpočinout od rušného městského života. Procházky po okolí nabízejí nádherné výhledy na město a okolní krajinu. Amistad Park je také ideálním místem pro pikniky a rodinné výlety. Navštivte tento park a užijte si příjemný den v přírodě.

Plaza Mundo Divertido
 

Plaza Mundo Divertido

Plaza Mundo Divertido je ideálním místem pro zábavu pro celou rodinu v Tijuaně. Tento moderní nákupní a zábavní komplex nabízí širokou škálu aktivit, včetně atrakcí, jako je horská dráha a kolotoč, a obchodů s módním oblečením a suvenýry. Navštivte Plaza Mundo Divertido a užijte si nezapomenutelný zážitek v Tijuaně!

Parque Teniente Guerrero
 

Parque Teniente Guerrero

Parque Teniente Guerrero je skvělým místem pro odpočinek v centru Tijuany. Tento krásný park nabízí mnoho zeleně, stínů a klidu, ideálního pro pikniky a procházky. Místní obyvatelé rádi tráví svůj volný čas zde a doporučují ho i turistům. Užijte si příjemný den v Parque Teniente Guerrero!

Tijuana Arch (Friendship Arch)
 

Tijuana Arch (Friendship Arch)

Tijuana Arch, také známý jako Arch of Friendship, je ikonickou památkou v Tijuaně. Tento oblouk byl postaven v roce 1989 jako symbol přátelství mezi Mexikem a USA. Nachází se na hranici mezi oběma zeměmi a nabízí nádherný výhled na město a okolní krajinu. Navštivte Tijuana Arch a užijte si nezapomenutelný zážitek ze setkání dvou kultur.

Tijuana - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 9664 km
Nejbližší letiště TIJ
7 km od centra
Přímý let
~ 11h 18min
Mexiko Mexiko
Časový posun proti ČR
-9h
Obsluhující letiště
TIJ
Tijuana - Contrasts between one country and another the quality of public administration. A small fence separates densely-populated Tijuana, Mexico, right,…
Tijuana - Contrasts between one country and another the quality of public administration. A small fence separates densely-populated Tijuana, Mexico, right,…wikimedia.orgParque MorelosAmistad ParkPlaza Mundo DivertidoParque Teniente GuerreroTijuana Arch (Friendship Arch)Parque Acuatico El VergelMundo DivertidoThe Trompo Interactive Museum TijuanaLa Casa del Túnelgpsmycity.comtripadvisor.com

Počasí jaro

Březen
Max: 23 °C
Min: 11 °C
Duben
Max: 25 °C
Min: 12 °C
Květen
Max: 28 °C
Min: 13 °C

Počasí léto

Červen
Max: 32 °C
Min: 16 °C
Červenec
Max: 35 °C
Min: 20 °C
Srpen
Max: 36 °C
Min: 21 °C

Počasí podzim

Září
Max: 34 °C
Min: 20 °C
Říjen
Max: 29 °C
Min: 16 °C
Listopad
Max: 24 °C
Min: 12 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 21 °C
Min: 9 °C
Leden
Max: 21 °C
Min: 10 °C
Únor
Max: 21 °C
Min: 10 °C

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč

Albánie během června

Albánie
Před 12 hodinami
benatky
✨ Víkendovka
😍 938 Kč
Ibiza
⏰ Last minute
👌 860 Kč

LM letenky na Ibizu

Španělsko
Před 39 hodinami
korfu
🌴 Dovolená
👌 9 280 Kč
Pisa
Sardinie
milan
🤘 Multi-city
🔥 2 154 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz