Elko - 6 míst co vidět

Tipy na nejlepších 6 míst, které musíš určitě navštívit v Elko.

Elko - co musíš vidět

Placeholder image.
 

Northeastern Nevada Museum

Northeastern Nevada Museum je skvělým místem pro milovníky historie a kultury. Nachází se v Elku a nabízí výstavy a sbírky, které ukazují život a kulturu původních obyvatel a osadníků této oblasti. V muzeu najdete také sbírky minerálů, fosilií a uměleckých děl. Navštivte toto fascinující místo a prohlédněte si neocenitelné artefakty a předměty z historie Nevady.

 

Western Folklife Center

Western Folklife Center v Elku je místem, kde se můžete ponořit do kultury západního USA. Tento center se specializuje na tradiční hudbu, tance a řemesla regionu. Navštivte výstavy, koncerty a workshopy, které vám ukážou krásu a jedinečnost folklóru západních států. Pokud máte rádi autentické zážitky, Western Folklife Center je pro vás tou správnou volbou.

 

Sherman Station Visitor's Center

Navštivte Návštěvnické centrum Sherman Station v Elku a získejte informace o historii města. Centrum nabízí výstavy, mapy a mnoho dalšího, co vám pomůže plánovat vaše cestování. Užijte si pohled na okolní krajinu a objevte skryté poklady tohoto malebného města.

 

Humboldt National Forest

Národní les Humboldt v Elku je ideálním místem pro milovníky přírody. Lesy, hory a řeky tvoří jedinečné prostředí pro turistiku, kempování a rybaření. Prozkoumejte krásy divoké přírody a zároveň si užijte klid a pohodu daleko od městského ruchu. Národní les Humboldt je skvělou volbou pro rodiny i jednotlivce, kteří hledají únik do přírody.

 

Elko Cinema 6

Elko Cinema 6 je skvělým místem pro zábavu v Elku. V této moderní a pohodlné kino budete mít možnost vidět nejnovější filmy v nejlepší kvalitě. Po celý den se zde konají projekce, takže si můžete vybrat čas, který Vám nejlépe vyhovuje. Užijte si skvělý filmový zážitek v Elko Cinema 6!

Placeholder image.
 

Ruby View Golf Course

Golfový areál Ruby View je ideálním místem pro milovníky golfu. Nachází se v malebné krajině města Elko a nabízí nádherné výhledy na okolní hory. Areál je dobře udržovaný a příjemný pro hru. Po hře si můžete odpočinout v klubovně a vychutnat si skvělou gastronomii. Vyzkoušejte si své golferské dovednosti na jednom z nejlepších hřišť v okolí.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz