Elko průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Elko

Spojené státySpojené státy

Elko průvodce

Naplánuj si dovolenou s naším praktickým průvodcem.

Co vidět

Placeholder image.
 

Northeastern Nevada Museum

Northeastern Nevada Museum je skvělým místem pro milovníky historie a kultury. Nachází se v Elku a nabízí výstavy a sbírky, které ukazují život a kulturu původních obyvatel a osadníků této oblasti. V muzeu najdete také sbírky minerálů, fosilií a uměleckých děl. Navštivte toto fascinující místo a prohlédněte si neocenitelné artefakty a předměty z historie Nevady.

 

Western Folklife Center

Western Folklife Center v Elku je místem, kde se můžete ponořit do kultury západního USA. Tento center se specializuje na tradiční hudbu, tance a řemesla regionu. Navštivte výstavy, koncerty a workshopy, které vám ukážou krásu a jedinečnost folklóru západních států. Pokud máte rádi autentické zážitky, Western Folklife Center je pro vás tou správnou volbou.

 

Sherman Station Visitor's Center

Navštivte Návštěvnické centrum Sherman Station v Elku a získejte informace o historii města. Centrum nabízí výstavy, mapy a mnoho dalšího, co vám pomůže plánovat vaše cestování. Užijte si pohled na okolní krajinu a objevte skryté poklady tohoto malebného města.

 

Humboldt National Forest

Národní les Humboldt v Elku je ideálním místem pro milovníky přírody. Lesy, hory a řeky tvoří jedinečné prostředí pro turistiku, kempování a rybaření. Prozkoumejte krásy divoké přírody a zároveň si užijte klid a pohodu daleko od městského ruchu. Národní les Humboldt je skvělou volbou pro rodiny i jednotlivce, kteří hledají únik do přírody.

 

Elko Cinema 6

Elko Cinema 6 je skvělým místem pro zábavu v Elku. V této moderní a pohodlné kino budete mít možnost vidět nejnovější filmy v nejlepší kvalitě. Po celý den se zde konají projekce, takže si můžete vybrat čas, který Vám nejlépe vyhovuje. Užijte si skvělý filmový zážitek v Elko Cinema 6!

Placeholder image.
 

Ruby View Golf Course

Golfový areál Ruby View je ideálním místem pro milovníky golfu. Nachází se v malebné krajině města Elko a nabízí nádherné výhledy na okolní hory. Areál je dobře udržovaný a příjemný pro hru. Po hře si můžete odpočinout v klubovně a vychutnat si skvělou gastronomii. Vyzkoušejte si své golferské dovednosti na jednom z nejlepších hřišť v okolí.

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.

Poslední tipy na akční letenky

Amsterdam
✈️ Zpátečka
🚀 2 393 Kč
Las Palmas de Gran Canaria
Barcelona
🤘 Multi-city
🔥 2 889 Kč
Zakynthos
🌴 Dovolená
🤩 6 990 Kč
Marsa Alam
🌴 Dovolená
🤩 8 590 Kč
Chania
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Kavala
🌴 Dovolená
💣 5 990 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz