Houston - 23 míst co vidět

Tipy na nejlepších 23 míst, které musíš určitě navštívit v Houston.

Houston - co musíš vidět

Entrance to the Houston Museum of Natural Science in Houston, Texas in January 2012
 

Houston Museum of Natural Science

Houston Museum of Natural Science je jedním z největších a nejpopulárnějších muzeí přírodní historie na světě. Vystavuje více než 70 000 exponátů, zahrnujících fosilie dinosaurů, kosmické předměty a mnoho dalšího. Muzeum se nachází v centru Houstonu a nabízí nezapomenutelné zážitky pro celou rodinu.

 

Hermann Park

Hermann Park je krásným místem v srdci Houstonu. Park nabízí mnoho aktivit pro celou rodinu, jako jsou procházky, pikniky a projížďky na lodičkách po jezírku. Na návštěvníky čekají také různé kulturní akce, koncerty a festivaly. Vstup do parku je zdarma a park je otevřen po celý rok. Navštivte Hermann Park a užijte si krásný den v přírodě!

 

Discovery Green

Discovery Green je krásný park v srdci Houstonu. Tento park nabízí mnoho zábavy pro celou rodinu, jako jsou koncerty, filmy a kulturní akce. Pro milovníky sportu jsou k dispozici kurty na tenis, basketbal a volejbal. Park je ideální pro pikniky a procházky. Navštivte Discovery Green a užijte si den v krásné přírodě s mnoha aktivitami pro všechny věkové kategorie.

The Menil Collection, Houston, Texas, USA.
 

The Menil Collection

The Menil Collection je umělecké muzeum v Houstonu, které nabízí jedinečný zážitek z umění. Tento skvostný komplex budov hostí sbírky moderního a starověkého umění z celého světa. Vstup do muzea je zdarma a nabízí pohled na krásné umělecké díla, která vás jistě okouzlí. Navštivte The Menil Collection a nechte se unést uměleckým světem!

 

Children's Museum of Houston

Dětské muzeum v Houstonu je skvělým místem pro rodiny s dětmi. Nabízí mnoho interaktivních výstav a aktivit, které pomáhají rozvíjet dětskou kreativitu a zvídavost. Muzeum se nachází v centru města a je snadno dostupné. Navštivte toto jedinečné muzeum a užijte si spoustu zábavy pro celou rodinu!

 

Art Car Museum

Muzeum uměleckých vozů v Houstonu je jedinečnou atrakcí, kterou by si neměl nechat ujít žádný milovník umění. V muzeu můžete vidět neuvěřitelné umělecké kousky, které byly vytvořeny z automobilů a dalších dopravních prostředků. Každý z těchto vozů je originální a jeho výzdoba vám určitě vezme dech. Návštěva tohoto muzea bude nezapomenutelným zážitkem pro celou rodinu.

 

Gerald D. Hines Waterwall Park

Gerald D. Hines Waterwall Park v Houstonu je unikátním místem, kde se můžete projít pod vodopádem s výškou 15 metrů. Tento park je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v centru města. Pokud hledáte klidné místo pro relaxaci, určitě navštivte tento park. Gerald D. Hines Waterwall Park určitě stojí za návštěvu!

 

Downtown Aquarium

Downtown Aquarium v Houstonu je skvělým místem pro rodinný výlet. Navštivte interaktivní expozice, kde se dozvíte více o životě pod vodou, a poté se projděte pod akrylovým tunelem, kde se můžete potkat s mnoha druhy ryb. Nezapomeňte navštívit také delfinárium a pozorovat, jak tyto inteligentní tvory plavou a skáčou. Downtown Aquarium je zážitek, který si budete pamatovat navždy.

Houston Arboretum and Nature Center
 

Houston Arboretum & Nature Center

Houston Arboretum a Přírodní centrum nabízí návštěvníkům možnost projít se po přírodních stezkách, obdivovat krásu místní flóry a fauny a relaxovat v klidu a tichu. Centrum se nachází v srdci Houstonu a nabízí útočiště pro mnoho druhů zvířat a rostlin. Je to ideální místo pro milovníky přírody a pro ty, kteří chtějí uniknout z městského ruchu.

Market Square, Downtown Houston (Texas, USA), is listed in the National Register of Historic Places, United States Department of the Interior, as…
 

Market Square Park

Market Square Park se nachází v centru Houstonu a nabízí návštěvníkům spoustu zábavy a aktivit. Tento park je ideálním místem pro pikniky, koncerty, sportovní aktivity nebo pro jednoduché odpočinkové chvíle. Navštivte Market Square Park a užijte si krásnou atmosféru tohoto městského parku v srdci Houstonu.

 

The Museum of Fine Arts, Houston

Museum of Fine Arts v Houstonu je jedním z největších muzeí umění v USA. Návštěvníci si mohou prohlédnout více než 70 000 exponátů z celého světa, včetně evropských a amerických uměleckých děl, starověkých artefaktů a moderního umění. Muzeum nabízí také řadu výstav a kulturních akcí, které stojí za návštěvu. Přijďte a objevte svět umění v Museum of Fine Arts v Houstonu.

 

Space Center Houston

Space Center Houston je největší muzeum věnované vesmíru na světě. Nachází se v Houstonu, Texas a nabízí návštěvníkům nevšední zážitek. Můžete se projít po povrchu Měsíce, navštívit simulátor letu a dokonce vidět skutečné kosmické lodi. Vstupné je pouhých 29 dolarů a pro fanoušky vesmíru je to nezapomenutelný zážitek.

 

Houston Zoo

Navštivte Houston Zoo a objevte více než 6 000 zvířat z celého světa. Procházejte se mezi žirafami, slony a lvy, nebo se podívejte na vzácné druhy jako jsou koaly a pandy. Houston Zoo je skvělou volbou pro rodinný výlet nebo romantickou procházku se svou drahou polovičkou. Přijďte a užijte si den plný zábavy a dobrodružství!

 

Buffalo Bayou Park

Buffalo Bayou Park je ideálním místem pro relaxaci v srdci Houstonu. Tento park nabízí nádherné procházky podél řeky, cyklostezky a mnoho aktivit pro celou rodinu. Můžete si pronajmout kajak a projet se po řece, nebo si užít piknik s výhledem na město. Vstup do parku je zdarma a nabízí se zde mnoho možností, jak strávit příjemný den v přírodě.

 

Holocaust Museum Houston

Holocaust Museum Houston přináší dojemnou expozici, která návštěvníky zavede do těžkých časů druhé světové války. Naučíte se zde o hrůzách holokaustu, poznáte osudy lidí, kteří se snažili přežít, a uctíte památku obětí. Muzeum je skvělým místem pro pochopení historie a zamyšlení se nad důležitými tématy jako je lidská práva a svoboda.

 

Cockrell Butterfly Center

Cockrell Butterfly Center je jedním z nejúžasnějších míst v Houstonu. Nachází se v srdci města a nabízí návštěvníkům možnost prozkoumat fascinující svět motýlů. Vstupte do tropického skleníku plného květin a rostlin, kde se můžete projít mezi stovkami motýlů různých barev a druhů. Je to ideální místo pro rodinný výlet nebo romantickou procházku s partnerem.

 

The Health Museum

Muzeum zdraví v Houstonu nabízí fascinující pohled na lidské tělo a jeho funkce. Interaktivní expozice umožňují návštěvníkům prozkoumat tajemství zdraví a nemocí. Muzeum je ideálním místem pro rodiny s dětmi, kteří se mohou naučit o zdravém životním stylu hravou formou. Navštivte Muzeum zdraví a objevte všechny tajemství lidského těla!

 

Saint Arnold Brewing Company

Navštivte Pivovar Saint Arnold a ochutnejte jejich místní pivo, které získalo mnoho ocenění. Prohlédněte si pivovar a dozvíte se více o procesu výroby piva. Pivovar Saint Arnold nabízí také různé akce a festivaly, jako je například Oktoberfest. Užijte si příjemné odpoledne s vynikajícím pivem v tomto populárním místě v Houstonu.

 

Tranquility Park

Tranquility Park v Houstonu je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a relaxaci. Park nabízí nádherný výhled na město a je obklopen zelení. Je pojmenován po slově, které použil astronaut Neil Armstrong při popisu svého prvního kroku na Měsíci. Park je ideální pro pikniky, procházky nebo jen tak relaxování na lavičce s přáteli a rodinou.

 

1940 Air Terminal Museum

Letištní muzeum z roku 1940 v Houstonu přináší návštěvníkům nezapomenutelný zážitek. Muzeum se nachází v původním terminálu letiště a nabízí exponáty z historie letectví. Návštěvníci se mohou projít po ranči a prohlédnout si výstavu letadel. Muzeum také nabízí průvodcovské prohlídky a lety v historických letadlech. Toto muzeum je nezapomenutelnou zastávkou pro všechny milovníky letectví a historie.

 

USS Texas

USS Texas je válečná loď, která sloužila v první i druhé světové válce. Dnes je tato loď památníkem a muzeem v Houstonu, Texas. Můžete si prohlédnout výstroj a vybavení námořníků, navštívit palubu a vstoupit do věží, kde byly umístěny děla. USS Texas je skvělým místem pro návštěvu pro všechny, kteří se zajímají o historii a válečné lodě.

 

Eleanor Tinsley Park

Eleanor Tinsley Park je ideálním místem pro relaxaci v srdci Houstonu. Tento park nabízí nádherný výhled na město a je oblíbeným místem pro pikniky, procházky a sportovní aktivity. Navštivte tento park a užijte si klidný den v přírodě, daleko od rušného městského života. Vstup do parku je zdarma a park je otevřen po celý rok.

 

Bayou Bend Collection and Gardens

Bayou Bend Collection and Gardens je nádherné místo v Houstonu, které nabízí krásné zahrady a sbírku amerického umění a designu. Tento historický dům byl kdysi domovem rodiny Houstona a nyní slouží jako muzeum. Prozkoumejte krásné zahrady, které jsou plné květin a soch, a užijte si pohled na řeku Buffalo Bayou. Bayou Bend Collection and Gardens je ideálním místem pro milovníky umění a přírody.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz