Houston - Houston City Hall

Houston průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Houston

Houston je americké město a největší město v Texasu. Najdete zde bohatou kulturní scénu, množství zábavních parků a prestižní Město Místodržitelství. Návštěvníci mohou obdivovat fascinující budovy a památky, včetně J.P. Morgan Chase Tower a Muzea zdravé výživy. Město nabízí i řadu kaváren, restaurací a obchodů se suvenýry. Navštivte Místodržitelství a zavítejte do Houston Zoo, nebo se vyřaďte v jednom z mnoha zábavních parků. Vřele doporučujeme také návštěvu Johnsonova Vesmírného Centra.

Severní Amerika
Spojené státySpojené státy

Co vidět

Entrance to the Houston Museum of Natural Science in Houston, Texas in January 2012
 

Houston Museum of Natural Science

Houston Museum of Natural Science je jedním z největších a nejpopulárnějších muzeí přírodní historie na světě. Vystavuje více než 70 000 exponátů, zahrnujících fosilie dinosaurů, kosmické předměty a mnoho dalšího. Muzeum se nachází v centru Houstonu a nabízí nezapomenutelné zážitky pro celou rodinu.

Hermann Park
 

Hermann Park

Hermann Park je krásným místem v srdci Houstonu. Park nabízí mnoho aktivit pro celou rodinu, jako jsou procházky, pikniky a projížďky na lodičkách po jezírku. Na návštěvníky čekají také různé kulturní akce, koncerty a festivaly. Vstup do parku je zdarma a park je otevřen po celý rok. Navštivte Hermann Park a užijte si krásný den v přírodě!

Discovery Green
 

Discovery Green

Discovery Green je krásný park v srdci Houstonu. Tento park nabízí mnoho zábavy pro celou rodinu, jako jsou koncerty, filmy a kulturní akce. Pro milovníky sportu jsou k dispozici kurty na tenis, basketbal a volejbal. Park je ideální pro pikniky a procházky. Navštivte Discovery Green a užijte si den v krásné přírodě s mnoha aktivitami pro všechny věkové kategorie.

The Menil Collection, Houston, Texas, USA.
 

The Menil Collection

The Menil Collection je umělecké muzeum v Houstonu, které nabízí jedinečný zážitek z umění. Tento skvostný komplex budov hostí sbírky moderního a starověkého umění z celého světa. Vstup do muzea je zdarma a nabízí pohled na krásné umělecké díla, která vás jistě okouzlí. Navštivte The Menil Collection a nechte se unést uměleckým světem!

Children's Museum of Houston
 

Children's Museum of Houston

Dětské muzeum v Houstonu je skvělým místem pro rodiny s dětmi. Nabízí mnoho interaktivních výstav a aktivit, které pomáhají rozvíjet dětskou kreativitu a zvídavost. Muzeum se nachází v centru města a je snadno dostupné. Navštivte toto jedinečné muzeum a užijte si spoustu zábavy pro celou rodinu!

Art Car Museum
 

Art Car Museum

Muzeum uměleckých vozů v Houstonu je jedinečnou atrakcí, kterou by si neměl nechat ujít žádný milovník umění. V muzeu můžete vidět neuvěřitelné umělecké kousky, které byly vytvořeny z automobilů a dalších dopravních prostředků. Každý z těchto vozů je originální a jeho výzdoba vám určitě vezme dech. Návštěva tohoto muzea bude nezapomenutelným zážitkem pro celou rodinu.

Houston - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 8776 km
Nejbližší letiště AAP
36 km od centra
Přímý let
~ 10h 17min
Spojené státy Spojené státy
Časový posun proti ČR
-7h
Obsluhující letiště
HOU, IAH, AAP
Houston - Houston City Hall
Houston - Houston City HallEntrance to the Houston Museum of Natural Science in Houston, Texas in January 2012Hermann ParkDiscovery GreenThe Menil Collection, Houston, Texas, USA.Children's Museum of HoustonArt Car MuseumGerald D. Hines Waterwall ParkDowntown AquariumHouston Arboretum and Nature CenterMarket Square, Downtown Houston (Texas, USA), is listed in the National Register of Historic Places, United States Department of the Interior, as…The Museum of Fine Arts, HoustonSpace Center Houston

Počasí jaro

Březen
Max: 23 °C
Min: 12 °C
Duben
Max: 27 °C
Min: 16 °C
Květen
Max: 31 °C
Min: 20 °C

Počasí léto

Červen
Max: 33 °C
Min: 22 °C
Červenec
Max: 34 °C
Min: 23 °C
Srpen
Max: 35 °C
Min: 23 °C

Počasí podzim

Září
Max: 32 °C
Min: 21 °C
Říjen
Max: 28 °C
Min: 17 °C
Listopad
Max: 23 °C
Min: 12 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 19 °C
Min: 9 °C
Leden
Max: 18 °C
Min: 8 °C
Únor
Max: 19 °C
Min: 9 °C

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

Legolend v Dánsku
✈️ Zpátečka
🎉 755 Kč
Dubrovník
✈️ Zpátečka
🎉 1 089 Kč
Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
👍 899 Kč
Bari - pobřeží
✈️ Zpátečka
🤩 730 Kč
Ohrid
✈️ Zpátečka
🎉 810 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz