Jackson - 14 míst co vidět

Tipy na nejlepších 14 míst, které musíš určitě navštívit v Jackson.

Jackson - co musíš vidět

 

Jacksonville Zoo & Gardens

Jacksonville Zoo & Gardens je ideální místo pro rodinný výlet. Nachází se v srdci města Jacksonville a nabízí návštěvníkům nezapomenutelný zážitek. Uvidíte zvířata z celého světa, jako jsou sloni, lvi a opice. Kromě toho můžete navštívit rozlehlé zahrady plné květin a rostlin, které vás okouzlí svým barevným spektrem. Určitě nevynechejte žirafy, které jsou hlavní atrakcí zoo.

 

Cummer Museum of Art and Gardens

Cummer Museum of Art and Gardens v Jacksonu je skvělým místem pro milovníky umění a zahrad. Muzeum se pyšní sbírkou více než 5 000 uměleckých děl a zahrady nabízejí nádherné výhledy na řeku St. Johns. Navštivte toto místo a prohlédněte si krásu uměleckých děl a zelených zahrad v srdci Jacksonu.

Placeholder image.
 

Cypress Grove Nature Park

Cypress Grove Nature Park v Jacksonu nabízí návštěvníkům krásné výhledy na místní přírodu. Projděte se po stezkách lemovaných cypřiši a pozorujte zdejší zvířata. Park je ideálním místem pro piknik s rodinou nebo pro romantickou procházku s partnerem. Užijte si klid a krásu přírody v Cypress Grove Nature Parku.

 

Kingsley Plantation

Kingsley Plantation je historická plantáž v Jacksonu, která nabízí fascinující pohled do minulosti. Prozkoumejte domy, kde žili otroci a majitelé a uvidíte, jak se zde žilo v minulých dobách. Zahrada vás okouzlí svou krásou a klidem. Toto místo je důležitou součástí americké historie a je ideální pro všechny, kteří chtějí prozkoumat historii Spojených států.

Placeholder image.
 

Rusty's TV & Movie Car Museum

Navštivte Rustyho muzeum aut z filmů a televize v Jacksonu a prožijte nezapomenutelné zážitky z filmových klasik. Muzeum nabízí jedinečnou sbírku aut, která zahrnuje vozidla z filmů jako jsou Ghostbusters, Batman, a mnoho dalších. Uvidíte auta, která jste viděli na velkém plátně, a dokonce si s nimi můžete vyfotit. Muzeum je otevřeno denně od 9 do 17 hodin.

 

Fort Caroline

Fort Caroline je historickou památkou nacházející se v Jacksonu. Toto pevnostní opevnění bylo postaveno francouzskými osadníky v roce 1564 a sloužilo k ochraně před španělskými útoky. Dnes můžete navštívit muzeum a prohlédnout si repliku pevnosti. Fort Caroline je ideálním místem pro milovníky historie a dobrodružství.

 

Museum of Science & History

Muzeum vědy a historie v Jacksonu je ideálním místem pro vzdělávání a zábavu. Toto muzeum nabízí interaktivní expozice, které vám umožní prozkoumat historii a vědu v jednom. Od dinosaurů až po moderní technologie, toto muzeum nabízí něco pro každého. Navštivte toto muzeum a objevte fascinující svět vědy a historie!

 

Friendship Fountain

Fontána Přátelství v Jacksonu je krásným místem, které láká návštěvníky k odpočinku a relaxaci. Tento symbol přátelství mezi městy Jackson a Tbilisi v Gruzii přináší radost všem, kteří se k ní přiblíží. V noci se fontána rozsvěcuje a nabízí nezapomenutelný zážitek pro všechny, kteří ji navštíví.

 

Museum of Contemporary Art Jacksonville

Muzeum současného umění v Jacksonville nabízí inspirativní výstavy moderního umění a designu. Navštivte toto jedinečné muzeum a objevte výjimečná díla od umělců z celého světa. Muzeum se nachází v centru města a je snadno dostupné. Pro milovníky umění a designu je toto muzeum nejlepší volbou při návštěvě Jacksonville.

 

National Museum of Wildlife Art

Navštivte Národní muzeum divoké přírody v Jacksonu a prozkoumejte sbírky uměleckých děl a artefaktů, které oslavují divokou přírodu Severní Ameriky. Muzeum se nachází v nádherné přírodě a nabízí úchvatné výhledy na okolní krajinu. Vstupné je přiměřené a vaše návštěva pomůže podpořit ochranu přírody.

 

National Elk Refuge

Národní rezervace losů v Jacksonu je ideálním místem pro pozorování těchto majestátních zvířat. Na této obrovské ploše se nachází tisíce losů, kteří zde žijí volně. Je to jedinečná příležitost vidět je v přirozeném prostředí, během procházky nebo jízdy na saních. Návštěva této rezervace je zážitkem, který nezapomenete.

Placeholder image.
 

Jackson Bowling and Skating Family Fun Center

Jackson Bowling and Skating Family Fun Center nabízí zábavu pro celou rodinu. Zde si můžete užít bowling, bruslení nebo si zahrát na arkádových hrách. Pro ty, kteří si chtějí odpočinout, jsou k dispozici snack bary a kavárny. Jackson Bowling and Skating Family Fun Center je ideálním místem pro strávení odpoledne s rodinou nebo přáteli.

Placeholder image.
 

Catty Shack Ranch Wildlife Sanctuary

Catty Shack Ranch Wildlife Sanctuary je oáza pro zvířata v Jacksonu. Toto útočiště se specializuje na velké kočky, jako jsou tygři, lvi a gepardi. Prohlédněte si krásné zvířata, která byla zachráněna ze zlého zacházení a zneužívání. Catty Shack Ranch je ideálním místem pro milovníky zvířat, kteří chtějí podpořit dobrou věc a zároveň zažít nezapomenutelnou zábavu.

Placeholder image.
 

Casey Jones Home & Railroad Museum

Navštivte muzeum domu a železničního muzea Caseyho Jonese v Jacksonu a prozkoumejte životní styl slavného strojvůdce. Muzeum nabízí fascinující expozice o historii železnice a životě Caseyho Jonese. Pro milovníky historie a železnice je to nezapomenutelná zastávka na cestě po Jacksonu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz