Jackson průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Jackson

Spojené státySpojené státy

Co vidět

 

Jacksonville Zoo & Gardens

Jacksonville Zoo & Gardens je ideální místo pro rodinný výlet. Nachází se v srdci města Jacksonville a nabízí návštěvníkům nezapomenutelný zážitek. Uvidíte zvířata z celého světa, jako jsou sloni, lvi a opice. Kromě toho můžete navštívit rozlehlé zahrady plné květin a rostlin, které vás okouzlí svým barevným spektrem. Určitě nevynechejte žirafy, které jsou hlavní atrakcí zoo.

 

Cummer Museum of Art and Gardens

Cummer Museum of Art and Gardens v Jacksonu je skvělým místem pro milovníky umění a zahrad. Muzeum se pyšní sbírkou více než 5 000 uměleckých děl a zahrady nabízejí nádherné výhledy na řeku St. Johns. Navštivte toto místo a prohlédněte si krásu uměleckých děl a zelených zahrad v srdci Jacksonu.

Placeholder image.
 

Cypress Grove Nature Park

Cypress Grove Nature Park v Jacksonu nabízí návštěvníkům krásné výhledy na místní přírodu. Projděte se po stezkách lemovaných cypřiši a pozorujte zdejší zvířata. Park je ideálním místem pro piknik s rodinou nebo pro romantickou procházku s partnerem. Užijte si klid a krásu přírody v Cypress Grove Nature Parku.

 

Kingsley Plantation

Kingsley Plantation je historická plantáž v Jacksonu, která nabízí fascinující pohled do minulosti. Prozkoumejte domy, kde žili otroci a majitelé a uvidíte, jak se zde žilo v minulých dobách. Zahrada vás okouzlí svou krásou a klidem. Toto místo je důležitou součástí americké historie a je ideální pro všechny, kteří chtějí prozkoumat historii Spojených států.

Placeholder image.
 

Rusty's TV & Movie Car Museum

Navštivte Rustyho muzeum aut z filmů a televize v Jacksonu a prožijte nezapomenutelné zážitky z filmových klasik. Muzeum nabízí jedinečnou sbírku aut, která zahrnuje vozidla z filmů jako jsou Ghostbusters, Batman, a mnoho dalších. Uvidíte auta, která jste viděli na velkém plátně, a dokonce si s nimi můžete vyfotit. Muzeum je otevřeno denně od 9 do 17 hodin.

 

Fort Caroline

Fort Caroline je historickou památkou nacházející se v Jacksonu. Toto pevnostní opevnění bylo postaveno francouzskými osadníky v roce 1564 a sloužilo k ochraně před španělskými útoky. Dnes můžete navštívit muzeum a prohlédnout si repliku pevnosti. Fort Caroline je ideálním místem pro milovníky historie a dobrodružství.

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.

Poslední tipy na akční letenky

Marsa Alam
🌴 Dovolená
🤩 8 590 Kč
Iraklio
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Kavala
🌴 Dovolená
💣 5 990 Kč
Ženeva
✨ Víkendovka
👍 1 679 Kč
Kypr
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 385 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz