Mobile - Downtown Mobile

Mobile - co musíš vidět

Tipy na nejlepších 17 míst, které musíš určitě navštívit v Mobile.

Mobile - co musíš vidět

USS Alabama
 

USS Alabama

USS Alabama Battleship Memorial Park je jedním z nejvýznamnějších muzeí válečných lodí v USA. Nachází se v Mobile, Alabama. Zde se můžete projít po palubě lodi, prozkoumat vnitřek a prožít pocit, jaké to bylo být na bitevní lodi za druhé světové války. Kromě USS Alabama zde můžete vidět i další historické lodě a letadla. Toto muzeum je skvělým místem pro všechny, kteří mají zájem o historii a techniku.

Bragg-Mitchell Mansion
 

Bragg-Mitchell Mansion

Bragg-Mitchell Mansion je nádherný historický dům v Mobile, Alabama. Postavený v roce 1855, tento dům je považován za jednu z nejkrásnějších antebellumských budov v USA. Interiér domu je plný elegantních nábytků a uměleckých děl, které vás přenesou zpět do doby, kdy se zde žilo a pracovalo. Navštivte tuto nádhernou památku a prožijte autentický pocit života v 19. století.

History Museum of Mobile
 

History Museum of Mobile

Historické muzeum v Mobile nabízí fascinující pohled do minulosti města. Expozice zahrnuje artefakty a příběhy od počátků osídlení až po současnost. Navštivte také Starou radnici, která sloužila jako sídlo městského úřadu a soudního dvora. Obdivujte architekturu z 19. století a zjistěte více o historii této ikonické budovy.

USS ALABAMA Battleship Memorial Park
 

USS ALABAMA Battleship Memorial Park

USS ALABAMA Battleship Memorial Park v Mobile, Alabama, je ideálním místem pro všechny milovníky historie a vojenských lodí. Tento památník nabízí neuvěřitelný zážitek pro návštěvníky všech věkových kategorií. Prozkoumejte bohatou historii USS Alabama, stejně jako dalších vojenských lodí a letadel na výstavě. Pokud hledáte nezapomenutelnou zkušenost, neváhejte navštívit tento fascinující památník.

Medal of Honor Park
 

Medal of Honor Park

Park Medaile cti v Mobile, Alabama, je krásným místem pro odpočinek a relaxaci. Park byl pojmenován po vojácích, kteří obdrželi Medaili cti, nejvyšší vojenské vyznamenání Spojených států. Kromě toho, že nabízí klidné procházky a pikniky, park také hostí řadu kulturních a společenských akcí pro místní obyvatele i návštěvníky. Navštivte Park Medaile cti a užijte si krásnou přírodu a historii Ameriky.

Fort Conde
 

Fort Conde

Fort Conde je historická pevnost v Mobile, Alabama. Pevnost byla postavena v roce 1723 a sloužila k ochraně francouzského přístavu. Dnes slouží jako muzeum, kde můžete objevovat historii regionu. Navštivte Fort Conde a prozkoumejte jeho tajemství, nebo se projděte po okolí a objevte kouzlo města Mobile.

USS Drum
 

USS Drum

Návštěva USS Drum je nezapomenutelným zážitkem pro milovníky historie a válečných lodí. Tento americký ponorkový muzejní plavidlo sloužilo v druhé světové válce a korejské válce. Prohlédněte si torpéda, periskop a další vybavení, které bylo používáno v boji. USS Drum je umístěna v Mobile, Alabama a je jednou z nejzachovalejších ponorek svého druhu. Navštivte ji a prozkoumejte historii amerického námořnictva.

Bienville Square
 

Bienville Square

Bienville Square je krásné a klidné místo v centru města Mobile. Obklopený historickými budovami a stromy, je to ideální místo pro piknik nebo pro odpočinek od shonu města. V létě se zde konají různé kulturní akce a festivaly, které stojí za návštěvu. Procházka po Bienville Square je nezapomenutelným zážitkem při návštěvě Mobilu.

Mobile Carnival Museum
 

Mobile Carnival Museum

Mobile Carnival Museum je skvělým místem k návštěvě v Mobile. Tento muzeum přináší fascinující historii karnevalu v Mobile a jeho vliv na město a jeho obyvatele. V muzeu naleznete rozsáhlou sbírku kostýmů, artefaktů a fotografií, které vám umožní prozkoumat historii karnevalu a jeho vývoj v Mobile. Navštivte Mobile Carnival Museum a poznávejte fascinující historii karnevalu v Mobile.

GulfQuest National Maritime Museum of the Gulf of Mexico
 

GulfQuest National Maritime Museum of the Gulf of Mexico

GulfQuest National Maritime Museum of the Gulf of Mexico je fascinující muzeum, které vás zavede do světa námořní historie. Nachází se v Mobile, na břehu řeky Mobile River. Muzeum nabízí interaktivní expozice, které vám přiblíží život na moři, historii lodní dopravy a mnoho dalšího. Pokud hledáte zajímavé místo pro celou rodinu, GulfQuest je tou správnou volbou!

Mobile Museum of Art
 

Mobile Museum of Art

Mobilní muzeum umění v Mobile je ideálním místem pro milovníky umění. Vystavuje sbírky moderního a současného umění, stejně jako tradiční umělecké předměty. Muzeum se nachází v centru města a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. Vstupné je přijatelné a umožňuje návštěvníkům prozkoumat jedinečné umělecké díla a získat hlubší porozumění umění a kultury Mobile.

Exploreum Science Center & Poarch Band of Creek Indians Digital Dome Theater
 

Exploreum Science Center & Poarch Band of Creek Indians Digital Dome Theater

Navštivte Exploreum Science Center & Poarch Band of Creek Indians Digital Dome Theater v Mobile a objevte fascinující svět vědy a technologie. V nejmodernějším digitálním kině si můžete užít pohlcující filmy o vesmíru nebo historii naší planety. Centrum nabízí interaktivní expozice, kde si můžete vyzkoušet řadu experimentů a zábavných aktivit. Ideální pro rodiny s dětmi i pro milovníky vědy a technologie.

Mobile Botanical Gardens
 

Mobile Botanical Gardens

Mobile Botanical Gardens je ideálním místem pro milovníky přírody. Tento rozsáhlý park nabízí návštěvníkům možnost procházet se mezi exotickými rostlinami a květinami. Kromě toho zde naleznete mnoho zahrad a fontán, které vytvářejí klidnou atmosféru. Vstupné do parku je velmi příznivé, takže si ho může dovolit každý.

Cathedral-Basilica of the Immaculate Conception
 

Cathedral-Basilica of the Immaculate Conception

Katedrála-Bazilika Neposkvrněného početí v Mobile je jednou z nejvýznamnějších památek v Alabamě. Tento nádherný kostel, postavený v neoklasicistním stylu, nabízí návštěvníkům pohled na mnoho uměleckých děl a architektonických detailů. Katedrála hostí mnoho významných událostí a mší. Navštivte tento historický kostel a prožijte jedinečný zážitek v Mobile.

Cooper Riverside Park
 

Cooper Riverside Park

Cooper Riverside Park v Mobile je ideální místo pro pikniky, procházky a relaxaci u řeky Mobile River. Park nabízí nádherný výhled na řeku a okolní krajinu. V létě se zde konají koncerty a festivaly. Pro milovníky sportu jsou k dispozici tenisové kurty a basketbalové hřiště. Užijte si den v přírodě a odpočiňte si od shonu města v Cooper Riverside Parku.

Phoenix Fire Museum
 

Phoenix Fire Museum

Muzeum požárních hasičů Phoenix v Mobile, Alabama, nabízí fascinující pohled na historii hasičství v USA. V muzeu se nachází mnoho exponátů, včetně historických hasičských vozů a uniformí, které ukazují, jak se hasičství vyvíjelo v průběhu let. Pro všechny milovníky historie a techniky je toto muzeum nezapomenutelným zážitkem.

Richards-DAR House Museum
 

Richards-DAR House Museum

Navštivte Richards-DAR House Museum v Mobile, kde se dozvíte o historii tohoto města. Tento muzeum, postavené v roce 1860, je jednou z nejvýznamnějších historických budov v oblasti. Prohlédněte si originální nábytek, obrazy a další artefakty, které vám ukážou, jak žili bohatí obyvatelé Mobile v 19. století. Zajímavé pro všechny milovníky historie a architektury.

Mapa

⭐ Vše (17)

Objednejte si prohlídky a výlety v destinaci Mobile s GetYourGuide

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz