Mobile - Downtown Mobile

Mobile průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Mobile

Mobilní město je půvabné přístavní město v Alabamě, USA, známé svým bohatým historickým odkazem. Prozkoumejte staré město plné barevných domů a útulných kaváren. Navštivte pevnost Condé a místní muzea, jako je například muzeum Mobile Carnival nebo muzeum lodí USS Alabama. Ponořte se do kultury a tradič masažní parády Mardi Gras, která se zde koná každoročně. Nezapomeňte se procházet podél malebného přístavu a ochutnat čerstvé mořské plody v místních restauracích.

Severní Amerika
Spojené státySpojené státy

Co vidět

USS Alabama
 

USS Alabama

USS Alabama Battleship Memorial Park je jedním z nejvýznamnějších muzeí válečných lodí v USA. Nachází se v Mobile, Alabama. Zde se můžete projít po palubě lodi, prozkoumat vnitřek a prožít pocit, jaké to bylo být na bitevní lodi za druhé světové války. Kromě USS Alabama zde můžete vidět i další historické lodě a letadla. Toto muzeum je skvělým místem pro všechny, kteří mají zájem o historii a techniku.

Bragg-Mitchell Mansion
 

Bragg-Mitchell Mansion

Bragg-Mitchell Mansion je nádherný historický dům v Mobile, Alabama. Postavený v roce 1855, tento dům je považován za jednu z nejkrásnějších antebellumských budov v USA. Interiér domu je plný elegantních nábytků a uměleckých děl, které vás přenesou zpět do doby, kdy se zde žilo a pracovalo. Navštivte tuto nádhernou památku a prožijte autentický pocit života v 19. století.

History Museum of Mobile
 

History Museum of Mobile

Historické muzeum v Mobile nabízí fascinující pohled do minulosti města. Expozice zahrnuje artefakty a příběhy od počátků osídlení až po současnost. Navštivte také Starou radnici, která sloužila jako sídlo městského úřadu a soudního dvora. Obdivujte architekturu z 19. století a zjistěte více o historii této ikonické budovy.

USS ALABAMA Battleship Memorial Park
 

USS ALABAMA Battleship Memorial Park

USS ALABAMA Battleship Memorial Park v Mobile, Alabama, je ideálním místem pro všechny milovníky historie a vojenských lodí. Tento památník nabízí neuvěřitelný zážitek pro návštěvníky všech věkových kategorií. Prozkoumejte bohatou historii USS Alabama, stejně jako dalších vojenských lodí a letadel na výstavě. Pokud hledáte nezapomenutelnou zkušenost, neváhejte navštívit tento fascinující památník.

Medal of Honor Park
 

Medal of Honor Park

Park Medaile cti v Mobile, Alabama, je krásným místem pro odpočinek a relaxaci. Park byl pojmenován po vojácích, kteří obdrželi Medaili cti, nejvyšší vojenské vyznamenání Spojených států. Kromě toho, že nabízí klidné procházky a pikniky, park také hostí řadu kulturních a společenských akcí pro místní obyvatele i návštěvníky. Navštivte Park Medaile cti a užijte si krásnou přírodu a historii Ameriky.

Fort Conde
 

Fort Conde

Fort Conde je historická pevnost v Mobile, Alabama. Pevnost byla postavena v roce 1723 a sloužila k ochraně francouzského přístavu. Dnes slouží jako muzeum, kde můžete objevovat historii regionu. Navštivte Fort Conde a prozkoumejte jeho tajemství, nebo se projděte po okolí a objevte kouzlo města Mobile.

Mobile - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 8250 km
Nejbližší letiště MOB
19 km od centra
Přímý let
~ 9h 41min
Spojené státy Spojené státy
Časový posun proti ČR
-7h
Obsluhující letiště
MOB
Mobile - Downtown Mobile
Mobile - Downtown MobileUSS AlabamaBragg-Mitchell MansionHistory Museum of MobileUSS ALABAMA Battleship Memorial ParkMedal of Honor ParkFort CondeUSS DrumBienville SquareMobile Carnival MuseumGulfQuest National Maritime Museum of the Gulf of MexicoMobile Museum of ArtExploreum Science Center & Poarch Band of Creek Indians Digital Dome Theater

Počasí jaro

Březen
Max: 21 °C
Min: 11 °C
Duben
Max: 25 °C
Min: 14 °C
Květen
Max: 28 °C
Min: 19 °C

Počasí léto

Červen
Max: 31 °C
Min: 22 °C
Červenec
Max: 32 °C
Min: 24 °C
Srpen
Max: 32 °C
Min: 24 °C

Počasí podzim

Září
Max: 30 °C
Min: 21 °C
Říjen
Max: 26 °C
Min: 15 °C
Listopad
Max: 21 °C
Min: 11 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 18 °C
Min: 8 °C
Leden
Max: 17 °C
Min: 7 °C
Únor
Max: 18 °C
Min: 8 °C

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

korfu
🌴 Dovolená
👌 9 280 Kč
Pisa
Sardinie
milan
🤘 Multi-city
🔥 2 154 Kč
Turín
✨ Prodloužený víkend
🔥 1 086 Kč
sal
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Pohled na Athény
santorini
🤘 Multi-city
🤩 2 469 Kč
Marseille
⏰ Last minute
👍 886 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz