Mobile průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Mobile

Spojené státySpojené státy

Co vidět

 

USS Alabama

USS Alabama Battleship Memorial Park je jedním z nejvýznamnějších muzeí válečných lodí v USA. Nachází se v Mobile, Alabama. Zde se můžete projít po palubě lodi, prozkoumat vnitřek a prožít pocit, jaké to bylo být na bitevní lodi za druhé světové války. Kromě USS Alabama zde můžete vidět i další historické lodě a letadla. Toto muzeum je skvělým místem pro všechny, kteří mají zájem o historii a techniku.

 

Bragg-Mitchell Mansion

Bragg-Mitchell Mansion je nádherný historický dům v Mobile, Alabama. Postavený v roce 1855, tento dům je považován za jednu z nejkrásnějších antebellumských budov v USA. Interiér domu je plný elegantních nábytků a uměleckých děl, které vás přenesou zpět do doby, kdy se zde žilo a pracovalo. Navštivte tuto nádhernou památku a prožijte autentický pocit života v 19. století.

 

History Museum of Mobile

Historické muzeum v Mobile nabízí fascinující pohled do minulosti města. Expozice zahrnuje artefakty a příběhy od počátků osídlení až po současnost. Navštivte také Starou radnici, která sloužila jako sídlo městského úřadu a soudního dvora. Obdivujte architekturu z 19. století a zjistěte více o historii této ikonické budovy.

 

USS ALABAMA Battleship Memorial Park

USS ALABAMA Battleship Memorial Park v Mobile, Alabama, je ideálním místem pro všechny milovníky historie a vojenských lodí. Tento památník nabízí neuvěřitelný zážitek pro návštěvníky všech věkových kategorií. Prozkoumejte bohatou historii USS Alabama, stejně jako dalších vojenských lodí a letadel na výstavě. Pokud hledáte nezapomenutelnou zkušenost, neváhejte navštívit tento fascinující památník.

 

Medal of Honor Park

Park Medaile cti v Mobile, Alabama, je krásným místem pro odpočinek a relaxaci. Park byl pojmenován po vojácích, kteří obdrželi Medaili cti, nejvyšší vojenské vyznamenání Spojených států. Kromě toho, že nabízí klidné procházky a pikniky, park také hostí řadu kulturních a společenských akcí pro místní obyvatele i návštěvníky. Navštivte Park Medaile cti a užijte si krásnou přírodu a historii Ameriky.

 

Fort Conde

Fort Conde je historická pevnost v Mobile, Alabama. Pevnost byla postavena v roce 1723 a sloužila k ochraně francouzského přístavu. Dnes slouží jako muzeum, kde můžete objevovat historii regionu. Navštivte Fort Conde a prozkoumejte jeho tajemství, nebo se projděte po okolí a objevte kouzlo města Mobile.

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.

Poslední tipy na akční letenky

Marsa Alam
🌴 Dovolená
🤩 8 590 Kč
Chania
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Kavala
🌴 Dovolená
💣 5 990 Kč
Ženeva
✨ Víkendovka
👍 1 679 Kč
Kypr
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 385 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz