New Orleans průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

New Orleans

Spojené státySpojené státy

Co vidět

 

Louis Armstrong Park

Louis Armstrong Park je krásným místem, kde se můžete ponořit do jazzové kultury New Orleans. Park je pojmenován po legendárním jazzovém hudebníkovi Louisi Armstrongovi a nabízí návštěvníkům mnoho aktivit a památek, včetně sochy samotného Armstronga. Park je také místem mnoha festivalů a koncertů, které připomínají bohatou historii jazzu v této oblasti. Navštivte Louis Armstrong Park a ochutnejte atmosféru jazzového města New Orleans.

Audubon Park, New Orleans in December 2006.
 

Audubon Park

Audubon Park je ideálním místem pro odpočinek od rušného města New Orleans. Tento krásný park nabízí návštěvníkům klidné procházky podél jezera, kde mohou pozorovat místní ptactvo. Park je také domovem pro Audubon Zoo a Audubon Aquarium of the Americas, které jsou ideální pro rodinný výlet. Užijte si krásné přírodní scenérie a relaxujte v tomto oáze klidu v srdci města.

Jackson Square in New Orleans
 

Jackson Square

Jackson Square je nejvýznamnějším náměstím v New Orleans. Toto historické náměstí nabízí nádhernou atmosféru s výhledem na řeku Mississippi a okolní historické budovy. Na náměstí se nachází mnoho uměleckých galerií a kaváren, které nabízejí nejen skvělou kávu, ale také místní speciality. Navštivte toto náměstí a užijte si atmosféru tohoto historického místa v srdci New Orleans.

 

Audubon Zoo

Navštivte Audubon Zoo v New Orleansu a objevte více než 2 000 zvířat z celého světa. Od slonů po opice, zde najdete všechny druhy zvířat. Pro děti jsou zde připraveny zábavné aktivity a hřiště. Nezapomeňte navštívit také Audubon Butterfly Garden and Insectarium, kde se můžete podívat na nejkrásnější motýly a brouky. Užijte si den plný zábavy a dobrodružství!

 

New Orleans Museum of Art

New Orleans Museum of Art je jedním z nejvýznamnějších muzeí v New Orleansu. Nachází se v krásném parku a nabízí návštěvníkům bohatou sbírku umění od antiky po současnost. Kromě trvalých expozic zde probíhají i dočasné výstavy. Vstupné do muzea je přijatelné a pro milovníky umění je to must-see místo při návštěvě města.

 

Mardi Gras World

Navštivte Mardi Gras World v New Orleans a odhalte tajemství největšího karnevalu v USA. Prohlédněte si neuvěřitelné kostýmy a vozy, které jsou používány během Mardi Gras. Uvidíte způsob, jakým jsou tyto umělecké skvosty vytvářeny a dozvíte se více o historii této slavnosti. Zážitek, který si nenecháte ujít!

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Chania
🌴 Dovolená
🤩 6 990 Kč
Barcelona
✈️ Zpátečka
🎉 1 225 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
😎 10 490 Kč
Arrecife
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 27 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz