Kristianstad - Järnvägsbro över Helge å i Kristianstad

Kristianstad - co musíš vidět

Tipy na nejlepších 9 míst, které musíš určitě navštívit v Kristianstad.

Kristianstad - co musíš vidět

Naturum Vattenriket
 

Naturum Vattenriket

Naturum Vattenriket v Kristianstadu je ideálním místem pro milovníky přírody. Toto interaktivní centrum nabízí fascinující expozice o místní fauně a flóře. Prozkoumejte největší močál v Švédsku a pozorujte ptáky v jejich přirozeném prostředí. Nenechte si ujít pěší stezky, které vedou kolem jezera Övrasjön. Vstup je zdarma, ale pokud se rozhodnete přispět, vaše peníze pomohou s ochranou tohoto krásného místa.

Tivoliparken
 

Tivoliparken

Tivoliparken je krásný park v Kristianstadu, který nabízí spoustu zábavy pro celou rodinu. Najdete zde atrakce jako horskou dráhu, kolotoč, nebo lodičky. Pro ty, kteří si chtějí odpočinout, je tu spousta zeleně a klidných koutů. V letních měsících se park promění v kulturní centrum a hostí různé koncerty a festivaly. Navštivte Tivoliparken a užijte si krásný den v přírodě!

Artillerimuseum i Kristianstad
 

Artillerimuseum i Kristianstad

Artillerimuseum i Kristianstad je skvělým místem pro milovníky vojenské historie. Muzeum nabízí návštěvníkům pohled na švédskou artilerii od středověku až po současnost. Interaktivní expozice a ukázky zbraní přináší zábavu pro celou rodinu. Pokud máte zájem o vojenství, určitě neváhejte a navštivte toto fascinující muzeum v Kristianstadu.

Holy Trinity Church
 

Holy Trinity Church

Kostel svaté Trojice je krásným příkladem barokní architektury a jedním z nejvýznamnějších památek Kristianstadu. Kostel byl postaven v 17. století a dodnes slouží jako místo k modlitbě a duchovnímu setkávání. Navštivte tento historický kostel a prohlédněte si jeho nádhernou výzdobu a architekturu. Vstup do kostela je zdarma, ale nezapomeňte na slušné oblečení a dodržování pokojného chování.

Filmmuseet Kristianstad
 

Filmmuseet Kristianstad

Filmmuseet Kristianstad je skvělým místem pro milovníky filmu. Toto muzeum nabízí fascinující pohled na historii filmu, od jeho počátků až po současnost. Návštěvníci se mohou těšit na výstavy, interaktivní zážitky a mnoho dalšího. Filmmuseet Kristianstad je skvělým způsobem, jak strávit odpoledne a zároveň se dozvědět něco nového o světě filmu.

Vittskövle Slott
 

Vittskövle Slott

Vittskövle Slott je romantický zámek, který se nachází v malebné krajině nedaleko Kristianstadu. Zámek byl postaven v 16. století a nabízí návštěvníkům fascinující pohled do minulosti. Prohlédněte si krásné zahrady a parky, které obklopují zámek, a užijte si okouzlující atmosféru tohoto historického místa. Navštivte Vittskövle Slott a zažijte nezapomenutelný zážitek!

Bastionen Konungen
 

Bastionen Konungen

Bastionen Konungen je historická pevnost v Kristianstadu, která byla postavena v roce 1660. Tato pevnost byla důležitou součástí obrany během války s Dánskem. Dnes můžete navštívit tuto krásnou pevnost a procházet se po jejích hradbách, které nabízejí nádherný výhled na město. Navštivte Bastionen Konungen a prožijte jedinečnou historickou atmosféru!

Observation tower
 

Observation tower

Pokud chcete vidět celé město Kristianstad z jednoho místa, vydejte se na výhledovou věž. Tato věž nabízí úchvatný pohled na celé město a okolní krajinu. Je to ideální místo pro fotografování a užívání si krásného výhledu. Navštivte věž během slunečného dne a užijte si nezapomenutelný zážitek.

Mapa

⭐ Vše (9)

Objednejte si prohlídky a výlety v destinaci Kristianstad s GetYourGuide

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz