Kristianstad - Järnvägsbro över Helge å i Kristianstad

Kristianstad průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Kristianstad

Kristianstad je malebné švédské město, které naleznete v jižní části země. Jeho historické centrum vás okouzlí úzkými uličkami a nádhernými severskými domy, z nichž mnohé jsou památkově chráněné. Nechte se unést malebnou atmosférou při návštěvě místního kostela nebo procházce kolem městských hradeb. Nenechte si ujít ani přírodní rezervaci Vattenriket, kde můžete pozorovat nejrůznější druhy ptactva či vydatně prozkoumat místní krajinu. Kristianstad je skvělým výchozím bodem pro objevení fascinujícího jihu Švédska.

ŠvédskoŠvédsko

Co vidět

Naturum Vattenriket
 

Naturum Vattenriket

Naturum Vattenriket v Kristianstadu je ideálním místem pro milovníky přírody. Toto interaktivní centrum nabízí fascinující expozice o místní fauně a flóře. Prozkoumejte největší močál v Švédsku a pozorujte ptáky v jejich přirozeném prostředí. Nenechte si ujít pěší stezky, které vedou kolem jezera Övrasjön. Vstup je zdarma, ale pokud se rozhodnete přispět, vaše peníze pomohou s ochranou tohoto krásného místa.

Tivoliparken
 

Tivoliparken

Tivoliparken je krásný park v Kristianstadu, který nabízí spoustu zábavy pro celou rodinu. Najdete zde atrakce jako horskou dráhu, kolotoč, nebo lodičky. Pro ty, kteří si chtějí odpočinout, je tu spousta zeleně a klidných koutů. V letních měsících se park promění v kulturní centrum a hostí různé koncerty a festivaly. Navštivte Tivoliparken a užijte si krásný den v přírodě!

Artillerimuseum i Kristianstad
 

Artillerimuseum i Kristianstad

Artillerimuseum i Kristianstad je skvělým místem pro milovníky vojenské historie. Muzeum nabízí návštěvníkům pohled na švédskou artilerii od středověku až po současnost. Interaktivní expozice a ukázky zbraní přináší zábavu pro celou rodinu. Pokud máte zájem o vojenství, určitě neváhejte a navštivte toto fascinující muzeum v Kristianstadu.

Holy Trinity Church
 

Holy Trinity Church

Kostel svaté Trojice je krásným příkladem barokní architektury a jedním z nejvýznamnějších památek Kristianstadu. Kostel byl postaven v 17. století a dodnes slouží jako místo k modlitbě a duchovnímu setkávání. Navštivte tento historický kostel a prohlédněte si jeho nádhernou výzdobu a architekturu. Vstup do kostela je zdarma, ale nezapomeňte na slušné oblečení a dodržování pokojného chování.

Filmmuseet Kristianstad
 

Filmmuseet Kristianstad

Filmmuseet Kristianstad je skvělým místem pro milovníky filmu. Toto muzeum nabízí fascinující pohled na historii filmu, od jeho počátků až po současnost. Návštěvníci se mohou těšit na výstavy, interaktivní zážitky a mnoho dalšího. Filmmuseet Kristianstad je skvělým způsobem, jak strávit odpoledne a zároveň se dozvědět něco nového o světě filmu.

Kristianstad - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 662 km
Nejbližší letiště KID
12 km od centra
Přímý let
~ 1h 6min
Švédsko Švédsko
Časový posun proti ČR
Stejný jako v ČR
Obsluhující letiště
KID
Kristianstad - Järnvägsbro över Helge å i Kristianstad
Kristianstad - Järnvägsbro över Helge å i KristianstadNaturum VattenriketTivoliparkenArtillerimuseum i KristianstadHoly Trinity ChurchFilmmuseet KristianstadKristianstad Art GalleryVittskövle SlottBastionen KonungenObservation tower

Počasí jaro

Březen
Max: 6 °C
Min: 0 °C
Duben
Max: 12 °C
Min: 2 °C
Květen
Max: 17 °C
Min: 6 °C

Počasí léto

Červen
Max: 20 °C
Min: 9 °C
Červenec
Max: 22 °C
Min: 12 °C
Srpen
Max: 21 °C
Min: 12 °C

Počasí podzim

Září
Max: 17 °C
Min: 9 °C
Říjen
Max: 13 °C
Min: 6 °C
Listopad
Max: 7 °C
Min: 3 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 4 °C
Min: 0 °C
Leden
Max: 3 °C
Min: -1 °C
Únor
Max: 3 °C
Min: -2 °C

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

Paříž
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Bari - pobřeží
✈️ Zpátečka
💣 1 175 Kč
Colombo - A crumbling colonial-era building is wedged between more modern structures at this intersection in Pettah, one of the oldest districts in Colombo and…
✈️ Zpátečka
👌 19 990 Kč
mombasa, Kena
🌴 Dovolená
👌 17 490 Kč
Faro
✈️ Zpátečka
🔥 2 045 Kč
Sevilla
malaga
✈️ Zpátečka
👌 2 495 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz