Kristianstad - Järnvägsbro över Helge å i Kristianstad

Letenky do Kristianstad

Hledáte levné letenky do destinace Kristianstad? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Kristianstad

Kristianstad leží ve státě Švédsko. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Kristianstad navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
ŠvédskoŠvédsko

Stručně a jasně

Stát
Švédsko
Letiště
1 letiště (KID)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Kristianstad.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 6min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Kristianstad Airport se nachází 13 km od centra města Kristianstad.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Kristianstad od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Kristianstad je letiště Kristianstad Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Kristianstad Airport (KID)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Kristianstad je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Kristianstad

K cestě do destinace Kristianstad lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kristianstad - 9 míst co vidět .

 • Naturum Vattenriket
   

  Naturum Vattenriket

  Naturum Vattenriket v Kristianstadu je ideálním místem pro milovníky přírody. Toto interaktivní centrum nabízí fascinující expozice o místní fauně a flóře. Prozkoumejte největší močál v Švédsku a pozorujte ptáky v jejich přirozeném prostředí. Nenechte si ujít pěší stezky, které vedou kolem jezera Övrasjön. Vstup je zdarma, ale pokud se rozhodnete přispět, vaše peníze pomohou s ochranou tohoto krásného místa.

 • Tivoliparken
   

  Tivoliparken

  Tivoliparken je krásný park v Kristianstadu, který nabízí spoustu zábavy pro celou rodinu. Najdete zde atrakce jako horskou dráhu, kolotoč, nebo lodičky. Pro ty, kteří si chtějí odpočinout, je tu spousta zeleně a klidných koutů. V letních měsících se park promění v kulturní centrum a hostí různé koncerty a festivaly. Navštivte Tivoliparken a užijte si krásný den v přírodě!

 • Artillerimuseum i Kristianstad
   

  Artillerimuseum i Kristianstad

  Artillerimuseum i Kristianstad je skvělým místem pro milovníky vojenské historie. Muzeum nabízí návštěvníkům pohled na švédskou artilerii od středověku až po současnost. Interaktivní expozice a ukázky zbraní přináší zábavu pro celou rodinu. Pokud máte zájem o vojenství, určitě neváhejte a navštivte toto fascinující muzeum v Kristianstadu.

 • Holy Trinity Church
   

  Holy Trinity Church

  Kostel svaté Trojice je krásným příkladem barokní architektury a jedním z nejvýznamnějších památek Kristianstadu. Kostel byl postaven v 17. století a dodnes slouží jako místo k modlitbě a duchovnímu setkávání. Navštivte tento historický kostel a prohlédněte si jeho nádhernou výzdobu a architekturu. Vstup do kostela je zdarma, ale nezapomeňte na slušné oblečení a dodržování pokojného chování.

 • Filmmuseet Kristianstad
   

  Filmmuseet Kristianstad

  Filmmuseet Kristianstad je skvělým místem pro milovníky filmu. Toto muzeum nabízí fascinující pohled na historii filmu, od jeho počátků až po současnost. Návštěvníci se mohou těšit na výstavy, interaktivní zážitky a mnoho dalšího. Filmmuseet Kristianstad je skvělým způsobem, jak strávit odpoledne a zároveň se dozvědět něco nového o světě filmu.

Počasí Kristianstad

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Kristianstad

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Bergamo
✨ Víkendovka
🤩 1 204 Kč
heraklion
🌴 Dovolená
😍 8 490 Kč
Neapol
✈️ Zpátečka
👌 1 025 Kč
Pisa
Malta - zátoka
Katánie
🤘 Multi-city
😎 1 895 Kč
Kodan - Nyhavn
✨ Prodloužený víkend
😍 718 Kč
Palma de Mallorca
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz