Kristianstad - Järnvägsbro över Helge å i Kristianstad

Prodloužený víkend Kristianstad

Plánujete prodloužený víkend do destinace Kristianstad? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Kristianstad

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Kristianstad na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Naturum Vattenriket, Tivoliparken, Artillerimuseum i Kristianstad a mnoho dalších. Kristianstad se nachází ve státě Švédsko přibližně 1h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Kristianstad je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
ŠvédskoŠvédsko

Rychlý přehled

Stát
Švédsko
Letiště
1 letiště (KID)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kristianstad - 9 míst co vidět .

 • Naturum Vattenriket
   

  Naturum Vattenriket

  Naturum Vattenriket v Kristianstadu je ideálním místem pro milovníky přírody. Toto interaktivní centrum nabízí fascinující expozice o místní fauně a flóře. Prozkoumejte největší močál v Švédsku a pozorujte ptáky v jejich přirozeném prostředí. Nenechte si ujít pěší stezky, které vedou kolem jezera Övrasjön. Vstup je zdarma, ale pokud se rozhodnete přispět, vaše peníze pomohou s ochranou tohoto krásného místa.

 • Tivoliparken
   

  Tivoliparken

  Tivoliparken je krásný park v Kristianstadu, který nabízí spoustu zábavy pro celou rodinu. Najdete zde atrakce jako horskou dráhu, kolotoč, nebo lodičky. Pro ty, kteří si chtějí odpočinout, je tu spousta zeleně a klidných koutů. V letních měsících se park promění v kulturní centrum a hostí různé koncerty a festivaly. Navštivte Tivoliparken a užijte si krásný den v přírodě!

 • Artillerimuseum i Kristianstad
   

  Artillerimuseum i Kristianstad

  Artillerimuseum i Kristianstad je skvělým místem pro milovníky vojenské historie. Muzeum nabízí návštěvníkům pohled na švédskou artilerii od středověku až po současnost. Interaktivní expozice a ukázky zbraní přináší zábavu pro celou rodinu. Pokud máte zájem o vojenství, určitě neváhejte a navštivte toto fascinující muzeum v Kristianstadu.

 • Holy Trinity Church
   

  Holy Trinity Church

  Kostel svaté Trojice je krásným příkladem barokní architektury a jedním z nejvýznamnějších památek Kristianstadu. Kostel byl postaven v 17. století a dodnes slouží jako místo k modlitbě a duchovnímu setkávání. Navštivte tento historický kostel a prohlédněte si jeho nádhernou výzdobu a architekturu. Vstup do kostela je zdarma, ale nezapomeňte na slušné oblečení a dodržování pokojného chování.

 • Filmmuseet Kristianstad
   

  Filmmuseet Kristianstad

  Filmmuseet Kristianstad je skvělým místem pro milovníky filmu. Toto muzeum nabízí fascinující pohled na historii filmu, od jeho počátků až po současnost. Návštěvníci se mohou těšit na výstavy, interaktivní zážitky a mnoho dalšího. Filmmuseet Kristianstad je skvělým způsobem, jak strávit odpoledne a zároveň se dozvědět něco nového o světě filmu.

Počasí Kristianstad

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Kristianstad

K cestě do destinace Kristianstad lze využít 1 letiště.

Kristianstad - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

mombasa, Kena
🌴 Dovolená
👌 17 490 Kč
Faro
✈️ Zpátečka
🔥 2 045 Kč
Sevilla
malaga
✈️ Zpátečka
👌 2 495 Kč
Palma de Mallorca
Madrid
🤘 Multi-city
💣 1 722 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
💣 1 749 Kč
londyn
Palma de Mallorca
Bergamo
🤘 Multi-city
🔥 2 345 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz