Linkoping - In the RAÄ buildings database.

Linkoping - co musíš vidět

Tipy na nejlepších 11 míst, které musíš určitě navštívit v Linkoping.

Linkoping - co musíš vidět

Gamla Linköping Open Air Museum
 

Gamla Linköping Open Air Museum

Muzeum pod širým nebem Gamla Linköping přináší návštěvníkům autentický pohled na život ve Švédsku v minulosti. Procházejte se uličkami a obdivujte historické domy, kostely a obchody. Muzeum nabízí také řadu interaktivních aktivit pro děti i dospělé. Užijte si odpoledne v této malebné části Linköpingu.

Air Force Museum
 

Air Force Museum

Muzeum letectva v Linköpingu je největším muzeem letadel a významných předmětů spojených s letectvím ve Švédsku. V muzeu najdete mnoho exponátů, včetně letadel, vrtulníků a dalších strojů používaných ve vojenském letectví. Návštěvníci si mohou prohlédnout i interaktivní výstavy a zúčastnit se exkluzivních prohlídek. Muzeum letectva je ideálním místem pro milovníky letectví a historie.

Linköpings Trädgårdsförening
 

Linköpings Trädgårdsförening

Linköpings Trädgårdsförening je krásný park plný květin a zeleně, který stojí za návštěvu. Tento park nabízí klidné a relaxační prostředí, kde si můžete vychutnat krásné výhledy a příjemnou atmosféru. Pokud hledáte krásné místo na procházku nebo piknik, Linköpings Trädgårdsförening je tou správnou volbou pro vás.

Linköping Cathedral
 

Linköping Cathedral

Katedrála v Linköpingu je jedním z nejvýznamnějších gotických kostelů ve Švédsku. Stojí na vrcholu kopce a nabízí nádherný výhled na město. Interiér katedrály zdobí mnoho uměleckých děl a vitráží. Katedrála pochází z 12. století a je jednou z nejstarších budov ve městě. Navštivte tuto krásnou katedrálu a prozkoumejte historii Linköpingu.

Ekenäs castle
 

Ekenäs castle

Hrad Ekenäs se nachází v Linköpingu a je jednou z nejvýznamnějších historických památek ve Švédsku. Tento krásný hrad byl postaven v 17. století a je obklopen malebným parkem. Navštivte hradovou kapli, která je považována za jednu z nejkrásnějších ve Švédsku. Prozkoumejte hradní muzeum, kde se dozvíte o historii a kultuře této oblasti. Hrad Ekenäs je skvělým místem pro výlet s rodinou nebo přáteli.

Tinnerö Eklandskap
 

Tinnerö Eklandskap

Tinnerö Eklandskap je nádherným kouskem přírody v okolí Linköpingu. Tento úchvatný park nabízí neuvěřitelné výhledy na okolní krajinu s mnoha jezery a lesy. Pro milovníky outdoorových aktivit je toto místo ideálním místem pro pěší turistiku, cyklistiku a rybaření. Užijte si klid a krásu švédské přírody v Tinnerö Eklandskapu!

Linköping's Castle- and Cathedral Museum
 

Linköping's Castle- and Cathedral Museum

Hrad a katedrální muzeum v Linköpingu je skvělým místem pro milovníky historie. Navštivte tento krásný hrad a prozkoumejte jeho bohatou historii. Muzeum nabízí širokou škálu výstav a artefaktů, které vám umožní nahlédnout do minulosti tohoto fascinujícího místa. Vstupné je přijatelné a výhled z hradu je nádherný. Určitě to stojí za návštěvu!

Lill-Valla lekpark
 

Lill-Valla lekpark

Lill-Valla lekpark je skvělým místem pro rodiny s dětmi. Nachází se v malebném městě Linkoping a nabízí širokou škálu aktivit pro děti všech věkových kategorií. Park je plný houpaček, skluzavek, lanových překážek a dalších zábavných prvků. Pro dospělé jsou k dispozici lavičky a zázemí s občerstvením. Navštivte Lill-Valla lekpark a užijte si rodinnou zábavu v příjemném prostředí!

Museum of Östergötland
 

Museum of Östergötland

Muzeum Östergötlandu je skvělým místem pro objevování historie a kultury této oblasti. S více než 40 000 exponáty nabízí muzeum fascinující pohled na minulost Linköpingu a okolí. Mezi nejvýznamnější výstavy patří sbírky archeologie, historie a umění. Navštivte toto muzeum a prohlédněte si neuvěřitelnou sbírku exponátů, které vám přiblíží historii této oblasti.

Visit Linköping & Co och Turistinformation
 

Visit Linköping & Co och Turistinformation

Navštivte Linköping a objevte město plné historie, kultury a zábavy. Užijte si procházku historickým centrem města, navštivte místní muzea a galerie a ochutnejte místní speciality. Pokud máte rádi přírodu, nezapomeňte navštívit parky a zahrady v okolí. Visit Linköping & Co och Turistinformation vám rádi poradí, co všechno stojí za to vidět a zažít v této krásné švédské destinaci.

Placeholder image.
 

Folkpartiets Länsförbund i Östergötland

Folkpartiets Länsförbund i Östergötland is a political organization located in the charming city of Linkoping. While not a typical tourist destination, Linkoping offers a unique look into Swedish politics and culture. Take a stroll through the city center and admire the historic architecture, or visit one of the many museums and galleries. Folkpartiets Länsförbund i Östergötland is a must-see for those interested in Swedish politics and history.

Mapa

⭐ Vše (11)

Objednejte si prohlídky a výlety v destinaci Linkoping s GetYourGuide

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz