Ostersund - Arctura på natten.

Ostersund - co musíš vidět

Tipy na nejlepších 9 míst, které musíš určitě navštívit v Ostersund.

Ostersund - co musíš vidět

Jamtli
 

Jamtli

Jamtli Open-Air Museum v Ostersundu je ideálním místem pro ty, kteří chtějí poznat historii a kulturu Švédska. V muzeu se nachází řada historických domů a budov, které ukazují, jak lidé v této oblasti žili a pracovali v minulosti. Nenechte si ujít tradiční Švédské slavnosti a ochutnejte místní speciality. Jamtli je skvělou volbou pro celou rodinu.

Frösötornet
 

Frösötornet

Frösötornet je nejvyšší rozhledna v Östersundu a nabízí nádherný výhled na město a okolní krajinu. Postavena byla v roce 2019 a od té doby se stala oblíbeným místem pro turisty i místní obyvatele. Vstup na rozhlednu je zdarma a otevřeno je celoročně. Navštivte Frösötornet a užijte si nezapomenutelný zážitek z výhledu na krásy Östersundu!

Moose Garden
 

Moose Garden

Pokud se chcete setkat s neuvěřitelnou švédskou faunou, navštivte Moose Garden v Ostersundu. Tento park je domovem pro mnoho losů, kteří se volně pohybují po rozlehlém území. Kromě losů zde najdete také další zvířata, jako jsou sobi, lišky a medvědi. Vstupné je velmi příznivé a vaše návštěva pomůže parku v jeho snaze o ochranu a záchranu zvířat.

Frösön
 

Frösön

Frösön je ostrov v jezeře Storsjön, který nabízí krásné výhledy na okolní krajinu. Na ostrově se nachází mnoho historických památek, jako například kostel z 12. století a zřícenina hradu. Pro milovníky zvířat je k dispozici Frösö Zoo, kde můžete vidět mnoho druhů místních zvířat. Frösön je ideální pro procházky a cyklistiku a nabízí klidnou alternativu k rušnějšímu centru Ostersundu.

Badhusparken
 

Badhusparken

Badhusparken je krásný park v centru města Ostersund. Procházejte se kolem jezírka nebo si odpočiňte na lavičkách. Park nabízí také moderní koupaliště, kde si můžete užít relaxaci v sauně nebo v bazénu. Badhusparken je ideálním místem pro rodinnou zábavu nebo klidný pobyt v přírodě.

Frösö Kyrka
 

Frösö Kyrka

Frösö Kyrka je historický kostel, který se nachází v malebném městečku Ostersund. Postavený v roce 1250, kostel je důležitou částí švédských dějin a architektury. Uvnitř kostela se nacházejí nádherné fresky a vitráže, které navštěvující okouzlí. V okolí kostela se nachází krásné výhledy na jezero a hory. Navštivte Frösö Kyrka a prožijte nezapomenutelnou zážitek.

Storsjön
 

Storsjön

Storsjön je největší jezero ve Švédsku a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. Navštivte město Östersund a vychutnejte si romantickou procházku podél břehů jezera, kde se můžete koupat nebo se věnovat vodním sportům. V zimě se můžete těšit na lyžování a snowboarding na nedalekých horách. Storsjön je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek v přírodě.

Locknekratern - Meteoritcenter
 

Locknekratern - Meteoritcenter

Navštivte Locknekratern - Meteoritcenter a dozvíte se vše o jednom z největších známých meteoritových kráterů na světě. Tento impaktní kráter vznikl před více než 450 miliony let a je fascinujícím příkladem kosmického dopadu. V muzeu si můžete prohlédnout meteority, krátery a další zajímavosti a naučit se více o vesmíru a jeho tajemstvích.

Optand Teknikland
 

Optand Teknikland

Optand Teknikland je zábavní park, který nabízí nejen zábavu, ale i vzdělání. Tento park je ideální pro rodiny s dětmi, kteří si mohou užít mnoho interaktivních výstav a experimentů. V parku se také nachází velké množství atrakcí, jako například horská dráha a lanový park. Navštivte Optand Teknikland a prožijte nezapomenutelný den plný zábavy a dobrodružství!

Mapa

⭐ Vše (9)

Objednejte si prohlídky a výlety v destinaci Ostersund s GetYourGuide

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz