Ronneby - Munktrappan (Monk steps) from the town square up to Heliga kors kyrka in Ronneby.

Ronneby - co musíš vidět

Tipy na nejlepších 7 míst, které musíš určitě navštívit v Ronneby.

Ronneby - co musíš vidět

Ronneby Brunnspark
 

Ronneby Brunnspark

Ronneby Brunnspark je nádherný park v městečku Ronneby. Tento park je jedinečný svými kvetoucími zahradami, které lákají návštěvníky z celého světa. Kromě toho můžete navštívit mnoho historických budov a užít si relaxaci v blízkosti jezera. Zkrátka ideální místo pro odpočinek a relaxaci v přírodě.

Ronneby Brunn
 

Ronneby Brunn

Ronneby Brunn je krásné lázeňské městečko s bohatou historií a přírodními krásami. Oblíbené pro své minerální prameny a léčebné vlastnosti, lázeňský park nabízí klidné procházky a krásné výhledy. Navštivte také Brunnskyrkan, nejstarší kostel v Ronneby, a prozkoumejte město plné historických památek a kaváren. Ronneby Brunn je ideální pro ty, kteří hledají relaxaci a krásu přírody.

Björketorp Runestone
 

Björketorp Runestone

Björketorp Runestone je starobylý kamenný monument, který se nachází poblíž města Ronneby. Tento monument je považován za jednu z nejvýznamnějších památek v oblasti a je obklopen krásnou přírodou. Kamenná deska je zdobena různými symboly a historici se stále snaží odhalit tajemství, které se za nimi skrývá. Pokud hledáte místo plné historie a tajemství, Björketorp Runestone je pro vás tou správnou volbou.

Heliga Kors Church
 

Heliga Kors Church

Kostel svatého Kříže v Ronneby je krásnou památkou s bohatou historií. Tento kostel byl postaven v 17. století a od té doby byl několikrát přestavěn. Interiér kostela je plný krásných soch a maleb. Navštivte tento kostel a prožijte okamžik klidu a pokoje v jeho nádherných prostorách.

Ronneby Old Water Tower
 

Ronneby Old Water Tower

Stará vodárenská věž v Ronneby je jednou z nejvýznamnějších památek města. Vystoupejte na vrchol věže a užijte si krásný výhled na okolní krajinu. Věž byla postavena v roce 1910 a sloužila jako zásobárna pitné vody pro místní obyvatele. Dnes je věž oblíbeným místem pro turisty, kteří si chtějí užít nádherný výhled na okolní krajinu.

Hjortsberga Gravfält
 

Hjortsberga Gravfält

Hjortsberga Gravfält je starověké pohřebiště v krásném městě Ronneby. Toto místo nabízí fascinující pohled na historii a kulturu této oblasti. Prozkoumejte kamenné náhrobky a hrobky, které pocházejí z doby železné a pozdní doby bronzové. Vychutnejte si klidnou procházku a užijte si krásnou přírodu, která obklopuje toto magické místo.

Edestads Church
 

Edestads Church

Kostel v Edestadu je krásným příkladem švédského venkovského kostela. Jeho historie sahá až do 12. století a postupně byl přestavován a rozšiřován. Interiér kostela je zdoben freskami a vitrážemi. Kostel se nachází v malebné vesničce a nabízí klidné místo pro odpočinek a zamyšlení.

Mapa

⭐ Vše (7)

Objednejte si prohlídky a výlety v destinaci Ronneby s GetYourGuide

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz