Akureyri

Prodloužený víkend Akureyri

Plánujete prodloužený víkend do destinace Akureyri? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Akureyri

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Akureyri na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Akureyri Art Museum, Sigurhæðir, Akureyri Museum a mnoho dalších. Akureyri se nachází ve Islandu přibližně 3.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Akureyri je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
IslandIsland

Rychlý přehled

Stát
Island
Letiště
1 letiště (AEY)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Akureyri - 16 míst co vidět .

 • Akureyri Art Museum
   

  Akureyri Art Museum

  Muzeum umění Akureyri je skvělým místem pro milovníky umění. Nachází se v centru města Akureyri a nabízí širokou škálu uměleckých děl od místních i zahraničních umělců. Vstupné je příznivé a umožňuje návštěvníkům prozkoumat mnoho zajímavých exponátů. Prozkoumejte jedinečné umělecké díla a užijte si krásu města Akureyri.

 • Sigurhæðir
   

  Sigurhæðir

  Sigurhæðir v Akureyri nabízí úžasný výhled na město a okolní krajinu. Tento historický dům byl přeměněn na ubytování s pokoji s výhledem na fjord Eyjafjörður. Hosté zde mohou ochutnat místní speciality, jako je rybí polévka a ovocné dezerty. V zimě se v okolí dá lyžovat a v létě objevovat nádhernou přírodu Islandu. Užijte si pobyt v Sigurhæðir a prožijte nezapomenutelnou dovolenou.

 • Akureyri Museum
   

  Akureyri Museum

  Akureyri Museum je skvělým místem pro návštěvu v Akureyri. Nabízí vám možnost prozkoumat historii a kulturu tohoto krásného města. Muzeum se nachází v centru města a nabízí mnoho zajímavých výstav a artefaktů. Zajímavé informace o místní historii a tradicích jsou přístupné pro všechny návštěvníky. Nechte se inspirovat a objevte tuto skvělou atrakci v Akureyri!

 • Vaolaheioi Utsynispallur
   

  Vaolaheioi Utsynispallur

  Vydejte se na nezapomenutelný výlet na vrchol Vaolaheioi Utsynispallur v Akureyri. Z vrcholu se naskýtá jedinečný výhled na okolní krajinu a město. Tento výlet je ideální pro milovníky přírody a fotografy, kteří chtějí zachytit krásu islandské krajiny. Užijte si tento nezapomenutelný zážitek na Vaolaheioi Utsynispallur v Akureyri.

 • Nonni's House
   

  Nonni's House

  Navštivte Dům Nonniho v Akureyri a prožijte autentickou islandskou atmosféru. Tento dům sloužil jako bydliště pro islandského spisovatele a básníka Nonniho. Nyní je zde muzeum, které přináší návštěvníkům příběhy a tradice islandského života. Prozkoumejte sbírky knih, fotografií a předmětů z Nonniho doby. Zažijte kousek islandské historie v Domo Nonniho.

Počasí Akureyri

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Akureyri

K cestě do destinace Akureyri lze využít 1 letiště.

Akureyri - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

porto
Madrid
🤘 Multi-city
🎉 2 405 Kč
Palermo
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
milan
✨ Prodloužený víkend
👍 1 241 Kč
Boston
✈️ Zpátečka
👍 6 860 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
💣 1 017 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz