Alžír - A man gas metal arc welding (MIG).

Prodloužený víkend Alžír

Plánujete prodloužený víkend do destinace Alžír? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Alžír

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Alžír na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Martyr's Memorial, Bardo National Museum of Prehistory and Ethnography, Notre-Dame d'Afrique a mnoho dalších. Alžír se nachází ve státě Alžírsko přibližně 2.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Alžír je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Afrika
AlžírskoAlžírsko

Rychlý přehled

Stát
Alžírsko
Letiště
1 letiště (ALG)
Časový posun
-1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Alžír - 18 míst co vidět .

 • Martyr's Memorial
   

  Martyr's Memorial

  Památník mučedníků je významným symbolem nezávislosti Alžíru. Nachází se na kopci, odkud se otevírá nádherný výhled na město. Tento památník byl postaven na počest mučedníků, kteří položili své životy v boji za svobodu Alžíru. Vstup je zdarma a památník je otevřen po celý den. Navštivte tento památník a uctěte památku hrdinů Alžíru.

 • Bardo National Museum of Prehistory and Ethnography
   

  Bardo National Museum of Prehistory and Ethnography

  Navštivte Bardo Národní muzeum předhistorie a etnografie v Alžíru a objevte fascinující příběhy minulosti. Muzeum nabízí bohatou sbírku artefaktů, včetně keramiky, šperků a soch. Prohlédněte si tuto důležitou kulturní instituci a objevte tajemství alžírské historie a kultury.

 • Interior of Notre Dame d'Afrique in Algiers (Algeria, 1899).
   

  Notre-Dame d'Afrique

  Navštivte katedrálu Notre-Dame d'Afrique, která je jednou z nejvýznamnějších památek v Alžíru. Tento nádherný kostel se nachází na kopci nad městem a nabízí úchvatný výhled na Alžír a okolní krajinu. Katedrála je známá svým architektonickým stylem a vnitřním zařízením, které se datuje až do 19. století. Navštivte tuto unikátní památku a prožijte nezapomenutelný zážitek z historie Alžíru.

 • La porte de la pièce de réception du Pacha. Palais d’art mauresque, Dar Hassan fut construit vers 1790 comme résidence personnelle de Hassan Pacha…
   

  Dar Hassan Pacha

  Dar Hassan Pacha, známý také jako Dar Hassan Bacha nebo Palais d'Hiver, je nádherný palác v Alžíru. Tento historický palác je dokonalým příkladem alžírské architektury a nabízí návštěvníkům nezapomenutelný zážitek. Užijte si pohled na krásné mozaiky a sochy, které zdobí interiér paláce. Dar Hassan Pacha je must-see pro každého, kdo navštíví Alžír.

 • A l'interieur du palais des Rais, Bastion 23
   

  Rais palace

  Palác Rais v Alžíru je skvělým příkladem architektury z 16. století. Tento krásný palác byl kdysi domovem vládců a nyní slouží jako muzeum. Návštěvníci mohou prozkoumat rozsáhlé sbírky umění a historických artefaktů. V okolí se nachází mnoho kaváren a restaurací, kde si můžete vychutnat tradiční alžírskou kuchyni.

Počasí Alžír

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Alžír

K cestě do destinace Alžír lze využít 1 letiště.

Alžír - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Riga
✈️ Zpátečka
🎉 1 581 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
💣 13 590 Kč
Neapol
✈️ Zpátečka
😎 1 841 Kč
výhled na Barcelonu z parku Guell
porto
Paříž
🤘 Multi-city
🔥 3 356 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
😎 4 490 Kč
Paříž
✈️ Zpátečka
💣 1 803 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz