Arrecife

Prodloužený víkend v Lanzarote

Plánujete prodloužený víkend v Lanzarote? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend v Lanzarote

Naplánujte jsi prodloužený víkend v Lanzarote na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Lagomar Museum, Castillo de San Gabriel, Caldera de Los Cuervos a mnoho dalších. Arrecife se nachází ve Španělsku přibližně 4.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v Lanzarote je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
ŠpanělskoŠpanělsko
🏞️ Národní parky
⛱️ Písečné pláže
🌊 Moře
🌲 Příroda
🏛️ Architektura

Rychlý přehled

Stát

Španělsko

Letiště

1 letiště (ACE)

Co vidět v Lanzarote

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 16 míst, co vidět v Lanzarote .

 •  

  Lagomar Museum

  Lagomar Museum v Arrecife je fascinující muzeum, které nabízí návštěvníkům jedinečný pohled na umění a architekturu. Toto nezapomenutelné místo bylo navrženo umělcem Césarem Manriquem a je jedním z nejvýznamnějších kulturních center na Kanárských ostrovech. Prozkoumejte krásu zahrady, soch a fontán, které zdobí tento nádherný komplex. Navštivte Lagomar Museum a objevte kouzlo umění a architektury v Arrecife.

 •  

  Castillo de San Gabriel

  Castillo de San Gabriel je historická pevnost v Arrecife na kanárském ostrově Lanzarote. Byla postavena v 16. století, aby chránila město před pirátskými útoky. Dnes slouží jako muzeum, které vystavuje archeologické nálezy a historické artefakty. Navštivte tuto památku a prozkoumejte její fascinující historii, která sahá až do dob dobytí Španělskem.

 •  

  Caldera de Los Cuervos

  Caldera de Los Cuervos je sopka na ostrově Lanzarote. Tento kráterový komplex je jedním z největších na Kanárských ostrovech. Výstup na vrchol sopky je náročný, ale stojí za to. Z vrcholu se nabízí úchvatný výhled na ostrov a okolní krajinu. Pro milovníky přírody a dobrodružství je návštěva Caldera de Los Cuervos nezapomenutelným zážitkem.

 • Placeholder image.
   

  Rancho Texas Lanzarote park

  Navštivte Rancho Texas Lanzarote park a zažijte pravou divočinu. Tento park nabízí ukázky různých druhů zvířat, včetně exotických druhů z celého světa. Můžete se těšit na show s delfíny a orly, nebo si vyzkoušet jízdu na koni. Pro děti je zde také dětský koutek s různými atrakcemi. Rancho Texas Lanzarote park je skvělým místem pro celou rodinu.

 • Placeholder image.
   

  Cesar Manrique House Museum

  Cesar Manrique House Museum je fascinující muzeum, které ukazuje, jakým způsobem slavný architekt a umělec Cesar Manrique dokázal propojit umění s přírodou. Muzeum se nachází v Arrecife na ostrově Lanzarote a nabízí návštěvníkům možnost vidět Manriqueho neuvěřitelnou kreativitu a jeho inspiraci z krásného okolí. Navštivte toto místo a objevte krásy Lanzarote a Manriqueho umění.

Počasí v Lanzarote

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Arrecife

K cestě do destinace Arrecife lze využít 1 letiště.

Ubytování v Lanzarote

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Chania
🌴 Dovolená
🤩 6 990 Kč
Barcelona
✈️ Zpátečka
🎉 1 225 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
😎 10 490 Kč
Arrecife
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 27 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz