Prodloužený víkend Balemartine

Plánujete prodloužený víkend do destinace Balemartine? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Balemartine

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Balemartine na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Balevullin Beach, Skerryvore Lighthouse Museum, The Ringing Stone a mnoho dalších. Balemartine se nachází ve Spojeném království přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Balemartine je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
Spojené královstvíSpojené království

Rychlý přehled

Stát
Spojené království
Letiště
1 letiště (TRE)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Balemartine - 4 míst co vidět .

 • Balevullin Beach
   

  Balevullin Beach

  Pláž Balevullin je ideální pro ty, kteří hledají klid a pohodu. Tato nádherná pláž s bílým pískem a tyrkysovou vodou se nachází v malebné vesničce Balemartine. Balevullin Beach je oblíbenou destinací mezi surfaři, kteří sem přijíždějí kvůli vynikajícím podmínkám pro tento sport. Užijte si slunce, relaxujte a užijte si krásný výhled na okolní krajinu.

 • Skerryvore Lighthouse Museum
   

  Skerryvore Lighthouse Museum

  Muzeum majáku Skerryvore nabízí fascinující pohled na historii tohoto majáku, který je umístěn na malém ostrůvku u západního pobřeží Skotska. Maják byl postaven v roce 1844 a sloužil k navigaci lodí v nebezpečných vodách. Muzeum ukazuje, jak maják fungoval a jak byl postaven. Navštivte toto jedinečné místo a získejte hlouběji porozumění historii Skotska.

 • The Ringing Stone
   

  The Ringing Stone

  Kamenný kruh The Ringing Stone je fascinující místo na ostrově Tiree. Tento prastarý kamenný kruh se nachází na vrcholu kopce s nádherným výhledem na okolní krajinu. Místní legenda praví, že když na kameny zaklepete, vydají zvláštní zvuk, který se někdy ozývá až do dáli. Pokud hledáte místo s duchovní atmosférou, The Ringing Stone je tím pravým pro vás.

 • New Breachacha Castle
   

  New Breachacha Castle

  Nový hrad Breachacha je malebné místo v Balemartinu, ideální pro ty, kteří chtějí zažít nezapomenutelnou dovolenou. Tento krásný hrad nabízí nádherný výhled na okolní krajinu a je dokonalým místem pro relaxaci. Vychutnejte si zde klid a krásu přírody, ať už se jedná o procházky po okolí, nebo odpočinek u bazénu. Nový hrad Breachacha je skutečným klenotem Balemartinu, který stojí za návštěvu.

Počasí Balemartine

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Balemartine

K cestě do destinace Balemartine lze využít 1 letiště.

Balemartine - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

porto
Madrid
🤘 Multi-city
🎉 2 405 Kč
Palermo
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
milan
✨ Prodloužený víkend
👍 1 241 Kč
Boston
✈️ Zpátečka
👍 6 860 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
💣 1 017 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz