Batumi - Dolphins swim beside a ferry outside the port of Batumi, Georgia, May 5, 2015. The ferry was transporting Soldiers, assigned to Company A, 2nd…

Prodloužený víkend Batumi

Plánujete prodloužený víkend do destinace Batumi? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Batumi

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Batumi na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Batumi Boulevard, Batumi Botanical Garden, Argo Cable Car a mnoho dalších. Batumi se nachází ve Gruzii přibližně 3h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Batumi je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Asie
GruzieGruzie

Rychlý přehled

Stát
Gruzie
Letiště
1 letiště (BUS)
Časový posun
+2h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Batumi - 16 míst co vidět .

 • Batumi, Georgia - October 03, 2016: Fountains on Batumi boulevard. Seaside Park; Shutterstock ID 627260348; Your name (First / Last): Gemma Graham; GL account no.: 65050; Netsuite department name: Online Editorial; Full Product or Project name including edition: Georgia destination page masthead and POI images
   

  Batumi Boulevard

  Batumi Boulevard Batumi Boulevard je živoucí zelená zóna podél Černého moře, nabízející hudební fontány, cvičební stezky, kavárny a bary. Všichni se brzy ocitnou procházející se po Batumském bulváru, parkové pásce při hlavní pláži, původně vybudované v roce 1884 a nyní se táhnoucí 7 km podél pobřeží. S jeho stromy, stezkami, fontánami, kavárnami, plážovými bary a několika zvláštními atrakcemi je to život a duše Batumi. Pláž sama o sobě je dobrá, i když kamenitá - velmi rušná v červenci a srpnu, ale udržovaná velmi čistá.

 • Batumi Botanical Garden
   

  Batumi Botanical Garden

  Botanická zahrada v Batumi, založená ruským botanikem Andrejem Krasnovem v roce 1912, nabízí prohlídky subtropických sbírek rostlin. Rozkládá se přes 1 km² na svahu, který se zvedá přímo z moře. Hlavní cesta je dlouhá asi 1,5 hodiny a nabízí mnoho subtropických a zahraničních druhů rostlin. K zahradě se dostanete marshrutkou 15 z Rustavelis qucha a Gogebashvilis qucha, nebo marshrutkou 31 z Gogebashvilis qucha na východ od Chavchavadzis qucha.

 • Argo Cable Car
   

  Argo Cable Car

  Argo Cable Car v Batumi je nejlepším způsobem, jak se dostat na vrchol Anuria hory a užít si nádherné výhledy na Černé moře a město. Gondoly vás pohladí po celé cestě a budete mít možnost si užít úžasný výhled z výšky. Je to skvělá volba pro ty, kteří hledají adrenalinovou zábavu a nezapomenutelný zážitek v Batumi.

 • Gonio-Apsaros Fortress-Museum, Georgia
   

  Gonio

  Pevnost Gonio v Gruzii je historickým skvostem, který stojí za návštěvu. Nachází se v Adžárii, 15 km jižně od Batumi, a nabízí nádherný výhled na Černé moře. Pevnost byla postavena Římany v 1. století a sloužila jako dobře opevněné město s divadlem a hippodromem. Později se dostala pod vliv Byzantské říše a krátce sloužila jako obchodní základna Janovanů. Pevnost je dnes turistickou atrakcí s bohatou historií.

 • Piazza Square
   

  Piazza Square

  Piazza Square v Batumi je veřejné náměstí poblíž Černého moře, které se může pochlubit největší figurativní mozaikou z mramoru v Evropě uprostřed náměstí. Toto místo je ideální pro procházky, odpočinek a obdivování uměleckých děl. Piazza Square je oblíbenou turistickou atrakcí v Batumi a určitě stojí za návštěvu při pobytu v této krásné části Gruzie.

Počasí Batumi

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Batumi

K cestě do destinace Batumi lze využít 1 letiště.

Batumi - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

výhled na Barcelonu z parku Guell
porto
Paříž
🤘 Multi-city
🔥 3 356 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
😎 4 490 Kč
Paříž
✈️ Zpátečka
💣 1 803 Kč
porto
lisabon
🤘 Multi-city
😎 2 458 Kč
Palma de Mallorca
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
👍 2 460 Kč
Santa Cruz de la Palma, Kanáry, Španělsko
🌴 Dovolená
😍 12 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz