Cagliari

Prodloužený víkend v Sardinii

Plánujete prodloužený víkend v Sardinii? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend v Sardinii

Naplánujte jsi prodloužený víkend v Sardinii na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Cathedral of Saint Mary and Saint Cecilia, St. Michael's Castle, Torre di San Pancrazio a mnoho dalších. Cagliari se nachází ve Itálii přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v Sardinii je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
ItálieItálie

Rychlý přehled

Stát
Itálie
Letiště
1 letiště (CAG)

Co vidět v Sardinii

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 25 míst, co vidět v Sardinii .

 • Cathedral of Saint Mary and Saint Cecilia
   

  Cathedral of Saint Mary and Saint Cecilia

  Katedrála svaté Marie a svaté Cecilie v Cagliari je impozantním příkladem sardinského baroka. Její zlaté fresky, nádherné sochy a vysoké klenby přitahují návštěvníky z celého světa. Interiér katedrály je zdoben mnoha uměleckými díly a na vrcholu kopule je umístěna socha Panny Marie. Navštivte tuto krásnou katedrálu a nechte se okouzlit její nádhernou architekturou a bohatou historií.

 • St. Michael's Castle
   

  St. Michael's Castle

  Hrad svatého Michaela, nebo také Castello San Michele, je impozantní pevnost v srdci Cagliari. Postaven v 14. století na vrcholu kopce, nabízí úchvatné výhledy na město a moře. Vnitřek hradu ukrývá muzeum s bohatou historií Sardinie. Pro milovníky historie a architektury je to nevynechatelná zastávka při návštěvě Cagliari.

 • Torre di San Pancrazio
   

  Torre di San Pancrazio

  Torre di San Pancrazio je historická věž v Cagliari na Sardinii. Věž byla postavena v 14. století jako obranná pevnost proti mořským nájezdům. Dnes je věž otevřená pro veřejnost a nabízí nádherný výhled na Cagliari a okolní krajinu. Navštivte tuto krásnou památku a prohlédněte si historické artefakty v muzeu věže.

 • Tuvixeddu necropolis
   

  Tuvixeddu necropolis

  Nekropole Tuvixeddu v Cagliari je fascinující archeologickou lokalitou, kterou byste neměli minout. Nachází se v krásné přírodě a nabízí návštěvníkům pohled do minulosti. Nekropole byla používána po mnoho staletí a je plná historických artefaktů. Prozkoumejte tuto fascinující lokalitu a objevte tajemství minulosti Sardinie.

 • Roman Amphiteatre
   

  Roman Amphiteatre

  Navštivte římské amfiteátr v Cagliari a přenesete se do minulosti. Toto historické místo bylo postaveno v 2. století a bylo místem pro gladiátorské zápasy a další kulturní akce. Dnes je amfiteátr otevřen pro návštěvníky, kteří se mohou projít po původním pískovém povrchu a obdivovat zbytky antické architektury. Pro milovníky historie a kultury je návštěva římského amfiteátru v Cagliari nezapomenutelným zážitkem.

Počasí v Sardinii

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Cagliari

K cestě do destinace Cagliari lze využít 1 letiště.

Ubytování v Sardinii

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
👍 735 Kč
Bologna
Sardinie
Bergamo
🤘 Multi-city
🚀 1 631 Kč
Olbia
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Marseille
✈️ Zpátečka
😎 788 Kč
Bologna
✈️ Zpátečka
👌 764 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz