Calvi, Francie, moře, dovolená, co vidět, letenky

Prodloužený víkend Calvi

Plánujete prodloužený víkend do destinace Calvi? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Calvi

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Calvi na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Citadella di Calvi, Calvi Cathedral, Colombo Line a mnoho dalších. Calvi se nachází ve Francii přibližně 1.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Calvi je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
FrancieFrancie

Rychlý přehled

Stát
Francie
Letiště
1 letiště (CLY)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Calvi - 11 míst co vidět .

 • Citadella di Calvi
   

  Citadella di Calvi

  Citadella di Calvi je historická pevnost na pobřeží Korsiky. Tato pevnost byla postavena v 15. století a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu a moře. Prozkoumejte mnoho historických památek, jako je kaple Notre-Dame de la Serra nebo Muzeum Korsiky. Navštivte Citadellu di Calvi a prožijte nádherný zážitek z vaší dovolené na Korsice.

 • Calvi Cathedral
   

  Calvi Cathedral

  Navštivte katedrálu v Calvi a objevte krásu tohoto historického místa. Katedrála byla postavena v 13. století a nabízí nádherný výhled na město a okolní krajinu. Uvnitř katedrály se nachází mnoho uměleckých děl a soch. Nezapomeňte si vychutnat klidnou atmosféru tohoto místa a prohlédnout si jeho bohatou historii.

 • Colombo Line
   

  Colombo Line

  Vyzkoušejte si plavbu lodí Colombo Line a objevte krásy pobřeží Calvi. Užijte si nádherné výhledy na okolní krajinu z paluby lodi a ochutnejte místní speciality v restauraci na palubě. Zážitek, který vám zůstane v paměti navždy.

 • Notre Dame de la Serra
   

  Notre Dame de la Serra

  Notre Dame de la Serra je krásný kostel, který se nachází na kopci nad městem Calvi na Korzice. Z kostela se nabízí nádherný výhled na město a okolní krajinu. Kostel je oblíbeným místem pro poutníky i turisty, kteří sem přicházejí pro klid a krásné výhledy. Navštivte Notre Dame de la Serra a užijte si nezapomenutelný zážitek na Korzice.

 • Placeholder image.
   

  Plage de calvi

  Pláž Plage de Calvi nabízí návštěvníkům úchvatné výhledy na Tyrhénské moře a úžasnou atmosféru. Tento kousek ráje na Korsice je ideální pro ty, kteří hledají klid, relaxaci a krásnou přírodu. Kromě koupání a opalování můžete také plachtit, potápět se nebo si užít vodní sporty. Pláž je ideální pro rodiny s dětmi a nabízí také mnoho restaurací a barů v okolí.

Počasí Calvi

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Calvi

K cestě do destinace Calvi lze využít 1 letiště.

Calvi - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

porto
Madrid
🤘 Multi-city
🎉 2 405 Kč
Palermo
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
milan
✨ Prodloužený víkend
👍 1 241 Kč
Boston
✈️ Zpátečka
👍 6 860 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
💣 1 017 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz