Prodloužený víkend Cambridge

Plánujete prodloužený víkend do destinace Cambridge? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Cambridge

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Cambridge na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Cambridge University Botanic Garden, The Fitzwilliam Museum, The Backs a mnoho dalších. Cambridge se nachází ve Spojeném království přibližně 1.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Cambridge je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Spojené královstvíSpojené království

Rychlý přehled

Stát

Spojené království

Letiště

1 letiště (CBG)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Cambridge - 21 míst co vidět .

 •  

  Cambridge University Botanic Garden

  Botanická zahrada Univerzity v Cambridgi je ideálním místem pro milovníky přírody. Tento nádherný park nabízí mnoho druhů rostlin a květin, které jsou pečlivě udržovány a prezentovány. Procházka zahradou nabízí klid a krásné výhledy. Vstupné je přijatelné a peníze jsou použity na zachování této krásné zahrady. Navštivte tuto zahradu a užijte si přírodu v plné kráse!

 •  

  The Fitzwilliam Museum

  Fitzwilliam Museum v Cambridgi je jedním z nejvýznamnějších muzeí umění ve Velké Británii. Sbírka zahrnuje umělecká díla z celého světa, včetně starožitností, soch, obrazů a rukopisů. Muzeum je otevřeno každý den s výjimkou pondělí a vstup je zdarma. Navštivte toto krásné muzeum a objevte svět umění a historie.

 •  

  The Backs

  The Backs jsou řada zahrad na břehu řeky Cam v Cambridgi. Tyto zahrady patří k nejkrásnějším v Anglii a nabízejí nádherné výhledy na historické budovy, jako je King's College a Clare College. Procházka podél řeky je skvělou aktivitou jak pro turisty, tak i pro místní obyvatele. Užijte si krásnou přírodu a pohled na krásné historické památky v Cambridgi.

 •  

  Jesus Green

  Jesus Green je krásný park v srdci Cambridgeského města, kde můžete relaxovat a užít si přírodu. Park nabízí bohatý výběr květin a stromů, kde si můžete užít piknik s rodinou a přáteli. Pro sportovní nadšence jsou k dispozici tenisové a basketbalové kurty, hřiště na míčové hry a procházky podél řeky Cam. Navštivte Jesus Green a zažijte klid a pohodu, kterou nabízí tento nádherný park.

 •  

  King's College Chapel

  Královská kaple King's College je největší gotickou kaplí v Anglii. Nachází se v historickém centru Cambridge a je součástí slavné univerzity. Kaple je známá pro své klenoty, včetně výjimečně zachovalých vitráží a krásného varhanového díla. Navštivte tuto nádhernou památku a ponořte se do historie anglického královského dvora.

Počasí Cambridge

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Cambridge

K cestě do destinace Cambridge lze využít 1 letiště.

Cambridge - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 7 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Kaunas
✈️ Zpátečka
🤩 758 Kč
Göteborg
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 169 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz