Cardiff

Prodloužený víkend v Cardiffu

Plánujete prodloužený víkend v Cardiffu? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend v Cardiffu

Naplánujte jsi prodloužený víkend v Cardiffu na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například St. Fagans National Museum of History, Cardiff Castle, Techniquest a mnoho dalších. Cardiff se nachází ve Spojeném království přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v Cardiffu je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
Spojené královstvíSpojené království
📜 Historie
🏛️ Architektura
👀 Památky

Rychlý přehled

Stát
Spojené království
Letiště
1 letiště (CWL)
Časový posun
-1h

Co vidět v Cardiffu

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 18 míst, co vidět v Cardiffu .

 • St. Fagans National Museum of History
   

  St. Fagans National Museum of History

  Navštivte Národní muzeum historie St. Fagans a prozkoumejte velšskou historii a kulturu. Nachází se v krásné přírodě a nabízí autentické stavby a expozice, které přibližují život na venkově i ve městech. Muzeum je ideální pro rodiny s dětmi i pro jednotlivce, kteří chtějí poznat více o Velšské historii. Vstupné je zdarma a muzeum je otevřeno po celý rok.

 • Cardiff Castle
   

  Cardiff Castle

  Cardiff Castle je impozantní středověká pevnost nacházející se v centru města Cardiff. Původně postavený Římany a později přestavěný Normany, zámek nabízí návštěvníkům fascinující historickou prohlídku. Pokud si chcete užít nádherný výhled na město, vystupte na vrchol věže a nechte se okouzlit panoramatickým výhledem. Cardiff Castle je nejlepší způsob, jak poznat historii a kulturu Walesu.

 • Techniquest
   

  Techniquest

  Techniquest je interaktivní muzeum vědy v Cardiffu. Nabízí návštěvníkům příležitost objevovat a zkoumat různé vědecké koncepty a principy v zábavném a přístupném prostředí. Muzeum je ideální pro rodiny s dětmi, kteří se chtějí dozvědět více o světě kolem nás. Vstupné je velmi přijatelné a muzeum je snadno dostupné z centra města.

 • Llandaff Cathedral
   

  Llandaff Cathedral

  Llandaffská katedrála je krásnou stavbou v historickém centru Cardiffu. Katedrála byla postavena v 12. století a nabízí návštěvníkům nádhernou architekturu a umělecká díla. Navštivte interiér katedrály, kde se nacházejí hrobky a památníky významných osobností. Prozkoumejte okolní zahrady a užijte si klidnou atmosféru tohoto místa. Vstup do katedrály je zdarma, ale darujte na její další záchranu.

 • Saint Fagans Castle
   

  Saint Fagans Castle

  Navštivte hrad Saint Fagans v Cardiffu a získejte přehled o historii Walesu. Tento nádherný hrad byl postaven v 16. století a nyní slouží jako muzeum. Procházejte se po krásné zahradě a obdivujte architekturu hradu. V muzeu najdete mnoho exponátů, které vás přenesou do minulosti. Vstupné je zdarma.

Počasí v Cardiffu

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Cardiff

K cestě do destinace Cardiff lze využít 1 letiště.

Cardiff - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Dubrovník
✈️ Zpátečka
🎉 946 Kč
Katánie
Pisa
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
💣 11 290 Kč
Brusel
✨ Víkendovka
🚀 1 164 Kč
heraklion
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
marsa-alam
🌴 Dovolená
👌 12 290 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz