Comiso, Sicílie

Prodloužený víkend Comiso

Plánujete prodloužený víkend do destinace Comiso? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Comiso

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Comiso na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Castello dei Naselli d'Aragona, Church of Saint Mary of the Announcement 'Prima Insigne Collegiata', Villa Comunale a mnoho dalších. Comiso se nachází ve Itálii přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Comiso je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
ItálieItálie

Rychlý přehled

Stát
Itálie
Letiště
1 letiště (CIY)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Comiso - 13 míst co vidět .

 • Castello dei Naselli d'Aragona
   

  Castello dei Naselli d'Aragona

  Castello dei Naselli d'Aragona je malebný zámek v historickém městě Comiso na Sicílii. Tento krásný zámek, postavený v 18. století, nabízí návštěvníkům nádherný výhled na okolní krajinu. Uvnitř zámku se nachází muzeum s mnoha historickými artefakty a uměleckými díly. Pro milovníky historie a architektury je návštěva Castello dei Naselli d'Aragona nezapomenutelným zážitkem.

 • Church of Saint Mary of the Announcement 'Prima Insigne Collegiata'
   

  Church of Saint Mary of the Announcement 'Prima Insigne Collegiata'

  Kostel Panny Marie Zvěstování je jedním z nejvýznamnějších kostelů v Comisu. Jeho historie sahá až do 16. století a jeho architektura je zcela jedinečná. Interiér kostela je bohatě zdoben a nabízí klidné a pohodové místo pro meditaci a modlitbu. Navštivte tento krásný kostel a ochutnejte atmosféru Comisa.

 • Villa Comunale
   

  Villa Comunale

  Villa Comunale je krásný park v Comisu, který nabízí klidné a příjemné prostředí pro odpočinek a relaxaci. Park je obklopen stromy a květinami a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. V parku se také nachází řada historických památek, které stojí za prozkoumání. Navštivte Villa Comunale a užijte si krásné okamžiky v srdci Comisa.

 • Church of Saint Mary of the Stars
   

  Church of Saint Mary of the Stars

  Kostel Panny Marie Hvězdné v Comisu je jednou z nejvýznamnějších památek města. Tento nádherný kostel byl postaven v 18. století a jeho interiér zdobí krásné fresky a sochy. Navštivte tento místo a ochutnejte atmosféru míru a klidu. Kostel Panny Marie Hvězdné je skutečným pokladem Comisa.

 • Parco di Cava Porcaro
   

  Parco di Cava Porcaro

  Parco di Cava Porcaro je krásné místo k relaxaci a procházkám. Tento park se nachází v blízkosti města $Comiso a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. Zdejší příroda je plná zeleně a květinových záhonů. Park je ideální pro pikniky a odpočinek od městského ruchu. Navštivte Parco di Cava Porcaro a užijte si příjemný den v přírodě.

Počasí Comiso

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Comiso

K cestě do destinace Comiso lze využít 1 letiště.

Comiso - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
✈️ Zpátečka
🎉 1 144 Kč
Bilbao centrum
porto
🤘 Multi-city
🤩 2 199 Kč
Kavala
🌴 Dovolená
🚀 9 690 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🎉 1 145 Kč
Oslo
✨ Prodloužený víkend
😍 882 Kč
Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz