dublin - ulice v centru města

Prodloužený víkend v Dublinu

Plánujete prodloužený víkend v Dublinu? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend v Dublinu

Irské puby a Guiness, to si nesmíš nechat ujít. Podívej se levně do Irska během víkendu z Prahy. Zpátečky do Dublinu během víkendu pořídíš od 1 340 Kč.
Evropa
IrskoIrsko
🍸 Noční život
🏛️ Architektura
👀 Památky

Rychlý přehled

Stát
Irsko
Letiště
1 letiště (DUB)
Časový posun
-1h

Co vidět v Dublinu

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 30 míst, co vidět v Dublinu .

 • St Patrick's Cathedral
   

  St Patrick's Cathedral

  St Patrick's Cathedral je největší katedrálou v Irsku. Katedrála svatého Patrika byla postavena před více než 800 lety. Je to místo posledního odpočinku jednoho z nejslavnějších irských mužů, Jonathana Swifta, autora Gulliverových cest.

 • Temple Bar
   

  Temple Bar

  Temple Bar je jednou z nejznámějších hospod v Dublinu. Je známý svou polohou, ale také proto, že nabízí více než 450 různých druhů vzácných whisky (největší sbírka Irska). Tuto červenou budovu nemůžete minout, vypadá typicky irsky a každý pátek a sobotu zde hraje živá irská hudba.

 • Trinity College
   

  Trinity College

  Nejvýznamnější irská univerzita byla založena v roce 1592. Nachází se v centru Dublinu a její ohromující kampus stojí za návštěvu. Trinity College je také uznávána jako špičkové mezinárodní centrum pro výzkum v oblasti nanotechnologií, imunologie a inženýrství.

 • Dublin Castle
   

  Dublin Castle

  Dublinský hrad, byl postaven na počátku třináctého století na místě vikingské osady. Po staletí sloužil jako sídlo anglické a později britské správy v Irsku. V roce 1922, po nezávislosti Irska, byl Dublinský hrad předán irské vládě. Nyní je hlavním vládním komplexem a klíčovou turistickou atrakcí.

 • Jameson Destillery
   

  Jameson Destillery

  Jameson Distillery Bow St. je původní místo, kde byla destilována irská whisky Jameson až do roku 1971. Palírna byla založen v roce 1780 Johnem Jamesonem. Vydejte se na prohlídku palírny a ochutnejte pravou irskou whisky.

Počasí v Dublinu

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Dublin

Podívejte se jak se dostat z letiště Dublin do centra města. Odlety a přílety na letiště Dublin Airport naleznete na oficiálních stránkách letiště.

Doprava z/na letiště Dublin DUB

 • Autobus (16 a 41)

  Nejlevnější možnost jak se dopravit do centra.


  ~ 45 min
  3 €
  Info
 • Airlink

  Nejrychlejší způsob jak se dopravit do centra.


  ~ 25 min
  6 €
  Rezervace online

Ubytování v Dublinu

Hledáte ubytování v Dublinu nebo na celý trip po Irsku? Podívejte se na přehlednou mapu s 15% slevou na vybrané ubytování.

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

porto
Madrid
🤘 Multi-city
🎉 2 405 Kč
Palermo
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
milan
✨ Prodloužený víkend
👍 1 241 Kč
Boston
✈️ Zpátečka
👍 6 860 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
💣 1 017 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz