Eday - ORCADVM ET SCHETLANDIÆ - Orkney and Shetland

Prodloužený víkend Eday

Plánujete prodloužený víkend do destinace Eday? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Eday

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Eday na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Eday Heritage Centre, Knap of Howar, Knowe Of Yarso a mnoho dalších. Eday se nachází ve Spojeném království přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Eday je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
Spojené královstvíSpojené království

Rychlý přehled

Stát
Spojené království
Letiště
1 letiště (EOI)
Časový posun
-1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Eday - 9 míst co vidět .

 • Eday Heritage Centre
   

  Eday Heritage Centre

  Eday Heritage Centre je skvělým místem pro všechny, kdo se zajímají o historii a kulturu této krásné oblasti. Centrum nabízí fascinující výstavy a interaktivní zážitky, které vás provedou historií a tradicemi Eday. Od nádherné přírody až po fascinující příběhy místních obyvatel, Eday Heritage Centre je nezapomenutelným zážitkem pro každého návštěvníka. Navštivte nás a objevte krásu tohoto nádherného místa!

 • Knap of Howar
   

  Knap of Howar

  Knap of Howar je nejstarší dochovaný dům z kamene v Evropě. Nachází se na ostrově Eday na Orknejích. Tento fascinující objekt byl postaven před více než 5000 lety a představuje neuvěřitelný příklad pravěké architektury. Prozkoumejte tento jedinečný historický poklad a přenesete se do dávných dob, kdy lidé stavěli své domovy z kamene a žili zemědělským způsobem života.

 • Knowe Of Yarso
   

  Knowe Of Yarso

  Navštivte Knowe Of Yarso na ostrově Eday a objevte tajemnou historii Skotska. Tato neolitická památka je stará přes 5000 let a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. Prozkoumejte kamenné kruhy a hrobky, které jsou důkazem starobylé kultury. Navštivte Knowe Of Yarso a zažijte nezapomenutelnou cestu do minulosti Skotska.

 • Sanday Heritage Centre
   

  Sanday Heritage Centre

  Sanday Heritage Centre je skvělým místem pro návštěvníky, kteří si chtějí prohlédnout historii Orknejí. Centrum nabízí fascinující expozice a interaktivní prvky, které vám umožní prozkoumat místní kulturu a tradice. Můžete se těšit na ukázky řemesel a tradičních zvyků, stejně jako na exponáty týkající se místního způsobu života. Navštivte Sanday Heritage Centre a objevte bohatou historii této malebné oblasti.

 • Quoyness Chambered Cairn
   

  Quoyness Chambered Cairn

  Quoyness Chambered Cairn je starověká hrobka na ostrově Eday. Tento kamenný monument pochází z doby bronzové a je jedním z nejvýznamnějších archeologických nalezišť na Orknejích. Prozkoumejte tuto fascinující historickou památku a objevte tajemství minulosti. Quoyness Chambered Cairn je nezapomenutelným zážitkem pro milovníky historie a archeologie.

Počasí Eday

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Eday

K cestě do destinace Eday lze využít 1 letiště.

Eday - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

lefkada
🌴 Dovolená
🤩 6 990 Kč
Sardinie
✈️ Zpátečka
😍 1 839 Kč
Palermo
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
sal
🌴 Dovolená
💣 17 990 Kč
santorini
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Pohled na Athény
santorini
🤘 Multi-city
🔥 2 509 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz