Erfurt - Pavese des Erfurter Rathauses

Prodloužený víkend Erfurt

Plánujete prodloužený víkend do destinace Erfurt? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Erfurt

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Erfurt na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Domplatz, Erfurt Cathedral, Egapark a mnoho dalších. Erfurt se nachází ve státě Německo přibližně 0.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Erfurt je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
NěmeckoNěmecko

Rychlý přehled

Stát
Německo
Letiště
1 letiště (ERF)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Erfurt - 21 míst co vidět .

 • Domplatz
   

  Domplatz

  Domplatz je jedním z nejvýznamnějších náměstí v Erfurtu. Nachází se zde katedrála sv. Marie a kostel sv. Štěpána. Procházka po náměstí nabízí nádherné pohledy na historické budovy a architekturu. Navštivte také tradiční trhy, které se zde konají během vánočního období. Domplatz je skvělým místem pro procházku a objevování krás Erfurtu.

 • Erfurt Cathedral
   

  Erfurt Cathedral

  Katedrála v Erfurtu, také známá jako Katedrála svaté Marie, je největší kostel v Erfurtu a jedna z nejvýznamnějších památek města. Katedrála je známá svými gotickými klenbami a nádhernými vitrážemi. Navštivte tuto krásnou katedrálu a užijte si jedinečný pohled na město z její věže.

 • Egapark
   

  Egapark

  Egapark v Erfurtu je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v přírodě. Tento krásný park nabízí návštěvníkům řadu zahrad, květinových aranžmá a jezer. Pro milovníky botaniky je zde mnoho druhů rostlin z celého světa. Dopřejte si klidný den v Egaparku a užijte si krásu přírody v srdci Německa.

 • Angermuseum
   

  Angermuseum

  Angermuseum je jedním z nejvýznamnějších muzeí v Erfurtu. Toto muzeum se nachází v historické budově a nabízí bohatou sbírku uměleckých děl a historických artefaktů. Návštěvníci se mohou těšit na výstavy od středověku až po současnost. Angermuseum je ideálním místem pro ty, kteří se zajímají o umění a historii. Vstupné je přijatelné a stojí za návštěvu!

 • Thuringian Zoo Park, Erfurt
   

  Thuringian Zoo Park, Erfurt

  Navštivte Thüringenský zoologický park v Erfurtu a prozkoumejte více než 1000 zvířat z celého světa. Zdejší expozice vás zavedou do různých koutů světa, kde se můžete seznámit s exotickými druhy zvířat. Park je ideální pro rodinnou zábavu a nabízí mnoho aktivit pro děti i dospělé. Užijte si den plný zábavy a objevování nových druhů zvířat!

Počasí Erfurt

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Erfurt

K cestě do destinace Erfurt lze využít 1 letiště.

Erfurt - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

zakynthos
🌴 Dovolená
🎉 4 990 Kč
Bologna
✈️ Zpátečka
😎 1 155 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Neapol
✨ Víkendovka
🔥 1 442 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🤩 1 258 Kč
Pohled na estoské hlavní město Tallin
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz