Haifa - Haifa

Prodloužený víkend Haifa

Plánujete prodloužený víkend do destinace Haifa? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Haifa

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Haifa na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Bahai Garden Haifa, Clandestine Immigration and Naval Museum, Madatech a mnoho dalších. Haifa se nachází ve státě Izrael přibližně 3.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Haifa je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Asie
IzraelIzrael

Rychlý přehled

Stát
Izrael
Letiště
1 letiště (HFA)
Časový posun
+1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Haifa - 15 míst co vidět .

 • Bahai Garden Haifa
   

  Bahai Garden Haifa

  Bahai Garden Haifa je nádherná zahrada s 19 terasami, které se vine k Bahai svatyni na hoře Karmel. Geometrické květinové záhony vytvářejí úchvatné obrazce a poskytují návštěvníkům nezapomenutelný zážitek. Tato zahrada je jedním z nejvýznamnějších turistických míst v Haifě, nabízí úžasné výhledy na město a okolní krajinu. Je to ideální místo pro klidné procházky a odpočinek od ruchu města.

 • HAIFA, ISRAEL - DECEMBER 4,2013: INS Mivtach, retired ship on permanent display at Clandestine Immigration and Naval Museum at the bottom of Mount Carmel.; Shutterstock ID 612169475
   

  Clandestine Immigration and Naval Museum

  Clandestine Immigration & Naval Museum v Haifě je fascinujícím muzeem, které ukazuje historii izraelského námořnictva. Na výstavě jsou k vidění různé vyřazené lodě a využívá se zde silné video svědectví. Muzeum ukazuje odhodlání sionistického hnutí při infiltraci židovských uprchlíků z Evropy do britské blokované Palestiny v letech 1934 až 1948. Centrem expozice je přistávací plavidlo z druhé světové války, přejmenované na Af-Al-Pi-Chen (v hebrejštině "nicméně"), které přepravilo 434 uprchlíků do Palestiny v roce 1947. Muzeum spravuje ministerstvo obrany, takže je nutné mít při návštěvě pas.

 • Madatech
   

  Madatech

  Madatech je víc než jen vědecké muzeum v Haifě. Tento elegantní dům z roku 1912 je plný více než 600 exponátů, které jsou vhodné pro děti všech věkových kategorií. Návštěvníci se mohou těšit na interaktivní astronomické expozice, optické iluze a sál zrcadel. Budova byla původně domovem Technion–Israel Institute a její vysoké klenby a prostory jsou procházkou úžasným zážitkem. Při návštěvě v roce 1923 zde Albert Einstein zasadil palmu, která stále roste před budovou. Vnitřní nádvoří nabízí také občerstvení pro malé vědce v podobě ledových nápojů a popcornu.

 • Hecht Park
   

  Hecht Park

  Hecht Park v Haifě nabízí moderní hřiště vedle pláže s malebnými výhledy a asfaltovými cestami pro bruslení a jízdu na kole. Tento park je ideální pro rodiny s dětmi, kteří chtějí strávit den venku na čerstvém vzduchu. Navíc nabízí možnost relaxace na pláži a koupání v moři. Hecht Park je skvělým místem pro aktivní odpočinek a užití si krás přírody v Haifě.

 • Stella Maris Monastery
   

  Stella Maris Monastery

  Klášter Stella Maris v Haifě je katolický klášter pro bosé karmelitánské mnichy, nacházející se na svazích hory Karmel v Izraeli. Hlavní kostel uvnitř kláštera Stella Maris obsahuje Jeskyni Eliáše, jeskyni spojenou s biblickým prorokem Eliášem. Klášter je nádherným místem, které nabízí úchvatné výhledy na město Haifu a Středozemní moře. Navštivte toto místo a zažijte klid a pohodu, kterou nabízí klášterní prostředí.

Počasí Haifa

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Haifa

K cestě do destinace Haifa lze využít 1 letiště.

Haifa - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

zakynthos
🌴 Dovolená
🎉 4 990 Kč
Bologna
✈️ Zpátečka
😎 1 155 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Neapol
✨ Víkendovka
🔥 1 442 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🤩 1 258 Kč
Pohled na estoské hlavní město Tallin
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz