Ioánnina - Τάφος Αλή Πασά και Φετιχέ Τζαμί

Prodloužený víkend Ioánnina

Plánujete prodloužený víkend do destinace Ioánnina? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Ioánnina

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Ioánnina na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Castle of Ioannina, Archaeological Museum, Perama Cave a mnoho dalších. Ioánnina se nachází ve Řecku přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Ioánnina je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
ŘeckoŘecko

Rychlý přehled

Stát
Řecko
Letiště
1 letiště (IOA)
Časový posun
+1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Ioánnina - 13 míst co vidět .

 • Castle of Ioannina
   

  Castle of Ioannina

  Hrad Ioannina nabízí nádherný výhled na město a je jednou z nejvýznamnějších památek v Ioannině. V historických zdech se ukrývají zajímavé expozice a muzea, které vám pomohou pochopit místní historii. Prozkoumejte tajemné chodby a zákoutí hradu a nechte se unést atmosférou minulosti.

 • Archaeological Museum
   

  Archaeological Museum

  Archeologické muzeum v Ioannině je skvělým místem pro milovníky historie. Muzeum obsahuje mnoho artefaktů z období starověkého Řecka a Byzance. Návštěvníci se mohou podívat na různé exponáty, jako jsou sochy, keramika a šperky. Muzeum je skvělým místem pro dozvědění se o historii oblasti a prohlédnutí si krásného umění a řemesel.

 • Perama Cave
   

  Perama Cave

  Jeskyně Perama je jednou z největších a nejkrásnějších jeskyní v Řecku. Nachází se poblíž města Ioánnina a nabízí návštěvníkům neuvěřitelné podzemní scenérie. Uvidíte zde krápníky, podzemní řeky a mnoho dalších překvapení. Prohlídka trvá zhruba hodinu a je doprovázena průvodcem, který vám poskytne zajímavé informace o historii a geologii jeskyně. Navštivte tuto krásnou přírodní památku a nechte se okouzlit její magií.

 • Silversmithing Museum
   

  Silversmithing Museum

  Muzeum stříbrného kovářství v Ioánnině vás zavede do světa řemeslného umění. Obdivujte krásné stříbrné předměty a dozvězte se více o historii kovářství v této oblasti. Muzeum je skvělým místem pro ty, kteří chtějí prozkoumat místní kulturu a tradice. Navštivte toto fascinující muzeum a nechte se inspirovat kreativitou a uměním kovářství.

 • Monument for the victims of the Lyngiades Massacre
   

  Monument for the victims of the Lyngiades Massacre

  Památník obětem masakru v Lyngiadách připomíná tragické události z roku 1943, kdy nacistické oddíly zavraždily 92 civilistů. Tento památník je důležitým symbolem odporu proti fašismu a připomíná nám, že svoboda a lidská práva jsou křehké. Navštivte tento památník a uctěte si památku obětí tohoto hrozného masakru.

Počasí Ioánnina

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Ioánnina

K cestě do destinace Ioánnina lze využít 1 letiště.

Ioánnina - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Funchal
🌴 Dovolená
💣 13 590 Kč
Neapol
✈️ Zpátečka
😎 1 841 Kč
výhled na Barcelonu z parku Guell
porto
Paříž
🤘 Multi-city
🔥 3 356 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
😎 4 490 Kč
Paříž
✈️ Zpátečka
💣 1 803 Kč
porto
lisabon
🤘 Multi-city
😎 2 458 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz