Ivalo - National road 91 in Ivalo, Inari, Finland

Prodloužený víkend Ivalo

Plánujete prodloužený víkend do destinace Ivalo? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Ivalo

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Ivalo na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Karhunpesäkivi Rock, Kultahippu, Ivalo Airport a mnoho dalších. Ivalo se nachází ve Finsku přibližně 3h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Ivalo je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
FinskoFinsko

Rychlý přehled

Stát

Finsko

Letiště

1 letiště (IVL)

Časový posun

+1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Ivalo - 6 míst co vidět .

 • Karhunpesäkivi Rock
   

  Karhunpesäkivi Rock

  Ivalo je malé finské město, které se nachází v srdci Laponska. Je to ideální místo pro ty, kteří hledají klid a odpočinek v přírodě. Navštivte Karhunpesäkivi Rock, který se nachází v blízkosti města. Tento obří kámen se nachází na vrcholu kopce a nabízí krásný výhled na okolní krajinu. Je to skvělé místo pro piknik nebo pro relaxaci v přírodě.

 • Kultahippu
   

  Kultahippu

  Arktické dobrodružství v Ivalu nabízí pobyt v hotelu Kultahippu. Tento útulný hotel se nachází na břehu řeky a nabízí saunu, útulný bar a noční klub, stejně jako rustikální restauraci. V blízkosti se nachází nádherná příroda a možnosti pro outdoorové aktivity jako jsou lyžování, jízda na saních tažených psy a pozorování polární záře. Zážitek, který si nenecháte ujít.

 • Ivalo Airport
   

  Ivalo Airport

  Malebné městečko Ivalo je obklopeno nádhernou přírodou a nabízí mnoho aktivit pro milovníky zimních sportů, jako je lyžování, snowboarding a snowmobiling. Kromě toho je Ivalo také ideálním výchozím bodem pro pozorování polární záře a prozkoumávání arktické krajiny. Ivalo Airport je hlavním letištěm v této oblasti a slouží jako brána do této krásné oblasti.

 • Wild Spirit Park
   

  Wild Spirit Park

  Wild Spirit Park v Ivalu je ideálním místem pro ty, kteří touží po kontaktu s divokou přírodou. Tento park nabízí nejen krásné výhledy na okolní krajinu, ale také možnost pozorování divokých zvířat v jejich přirozeném prostředí. V parku se nachází také restaurace a ubytování, což umožňuje strávit zde více času a prozkoumat všechny krásy této oblasti. Wild Spirit Park je ideální pro rodiny, páry i jednotlivce, kteří hledají dobrodružství v přírodě.

 • Club Nord - Safaris in Lapland
   

  Club Nord - Safaris in Lapland

  Club Nord nabízíunikátní zážitky, jako jsou safari na sněžných skútrech, psí spřežení nebo procházky na sněžnicích. V létě si můžete užít rybaření, turistiku nebo projížďky na kajaku. Club Nord je ideálním místem pro ty, kteří hledají nezapomenutelné zážitky v přírodě.

Počasí Ivalo

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Ivalo

K cestě do destinace Ivalo lze využít 1 letiště.

Ivalo - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

rim-pohled
✈️ Zpátečka
🔥 1 443 Kč
ras-al-khaimah
🌴 Dovolená
😍 12 990 Kč
Marsa Alam
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Neapol
milan
🤘 Multi-city
🎉 2 542 Kč
Nice
✨ Víkendovka
😎 966 Kč

Na víkend do Nice

Francie
Před 42 hodinami
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz