Janov

Prodloužený víkend Janov

Plánujete prodloužený víkend do destinace Janov? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Janov

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Janov na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Cattedrale di San Lorenzo, Piazza De Ferrari, Aquarium of Genoa a mnoho dalších. Janov se nachází ve Itálii přibližně 1h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Janov je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
ItálieItálie

Rychlý přehled

Stát

Itálie

Letiště

1 letiště (GOA)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Janov - 26 míst co vidět .

 •  

  Cattedrale di San Lorenzo

  Katedrála svatého Vavřince v Janově je jednou z nejvýznamnějších památek města. Tento nádherný chrám byl postaven v 12. století a je známý svými mramorovými sloupy a freskami. Interiér katedrály zdobí také nádherné vitráže a sochy. Navštivte tuto historickou stavbu a zažijte atmosféru středověku s panoramatickým výhledem na město z jejích věží.

 •  

  Piazza De Ferrari

  Piazza De Ferrari je nejvýznamnějším náměstím v Janově. Toto historické místo je obklopeno paláci a moderními budovami, které odrážejí bohatou historii města. Na náměstí najdete fontánu a sochu slavného admirála Andrea Doriho. Piazza De Ferrari je také výchozím bodem pro prohlídku města a jeho okolí. Užijte si atmosféru tohoto nádherného místa a objevujte krásy Janova!

 •  

  Aquarium of Genoa

  Akvarium v Janově je jedním z největších akvárií v Evropě a nabízí návštěvníkům možnost vidět více než 600 druhů živočichů, včetně delfínů, žraloků a tučňáků. Akvárium je interaktivní a nabízí mnoho zábavy pro celou rodinu. Vstupné je velmi přijatelné a děti do 3 let mají vstup zdarma. Navštivte toto fascinující místo a objevte podmořský svět jako nikdy předtím!

 • Biosfera di Renzo Piano.
   

  Biosfera

  Biosfera je moderní vědecké muzeum v italském Janově. Návštěvníci se mohou těšit na interaktivní expozice, které nabízejí fascinující pohled na přírodu a vědu. V muzeu se nachází planetárium, výstava o oceánech a mnoho dalších zajímavostí. Biosfera je skvělým místem pro rodinný výlet a pro objevování tajů naší planety.

 •  

  Porta Soprana

  Porta Soprana je jedním z nejvýznamnějších historických památek v Janově. Tento impozantní brána se nachází v centru města a byla postavena již v 12. století. Procházejte touto bránou a ocitnete se v historické části města s úzkými uličkami a malebnými náměstími. Navštivte také nedaleké muzeum Galata Museo del Mare, které přináší fascinující pohled na historii lodí a námořního obchodu v Janově.

Počasí Janov

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Janov

K cestě do destinace Janov lze využít 1 letiště.

Janov - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 13 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Kaunas
✈️ Zpátečka
🤩 758 Kč
Göteborg
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 169 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz