Kittila - Typical accommodation house at Levi ski resort in Kittilä, Finland

Prodloužený víkend Kittila

Plánujete prodloužený víkend do destinace Kittila? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Kittila

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Kittila na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například All Huskies Oy, Lapland Hotels Snow Village, Oy Levi Ski Resort a mnoho dalších. Kittila se nachází ve Finsku přibližně 3h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Kittila je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
FinskoFinsko

Rychlý přehled

Stát
Finsko
Letiště
1 letiště (KTT)
Časový posun
+1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kittila - 9 míst co vidět .

 • All Huskies Oy
   

  All Huskies Oy

  All Huskies Oy je skvělou volbou pro milovníky psů a všech outdoorových aktivit. Tato firma nabízí zážitkové jízdy na psím spřežení, které jsou oblíbené mezi turisty i místními obyvateli. All Huskies Oy se nachází v malém městečku Kittila, které je obklopené nádhernou finskou přírodou. Tuto aktivitu si můžete užít po celý rok, ale nejlepší podmínky jsou v zimě, kdy můžete zažít opravdovou arktickou atmosféru.

 • Lapland Hotels Snow Village
   

  Lapland Hotels Snow Village

  Lapland Hotels Snow Village v Kittile nabízí nevšední ubytování v pokojích a apartmánech vyrobených z ledu nebo v originálních chatách s privátními vířivkami. Toto místo je ideální pro ty, kteří hledají nezapomenutelný zážitek v srdci arktické přírody. Kromě ubytování zde naleznete také ledovou restauraci, ledový bar a ledovou kapli. Celý komplex se každoročně mění a každou zimu nabízí nové unikátní umělecké dílo z ledu.

 • Oy Levi Ski Resort
   

  Oy Levi Ski Resort

  Oy Levi Ski Resort v Kittile je ideálním místem pro milovníky zimních sportů. Nabízí skvělé lyžařské tratě a výlety na sněžnicích. V létě se můžete vydat na procházky a cyklistické trasy v okolních lesích. Resort leží v malebné krajině, která je v zimě pokryta sněhem a v létě zelení. Je to ideální místo pro aktivní dovolenou v přírodě.

 • Giewont Husky Adventures
   

  Giewont Husky Adventures

  Kittila je malebná obec v severním Finsku, která se stala oblíbeným turistickým cílem díky svým lyžařským střediskům a polárnímu světlu. Pro milovníky psích spřežení je zde Giewont Husky Adventures, kde si mohou užít nezapomenutelný zážitek s výcvikem a jízdou na sáních tažených huskies. Tato atrakce je vhodná pro všechny věkové kategorie a nabízí nezapomenutelný zážitek v jedinečném prostředí finské přírody.

 • Särestöniemen Museosäätiö
   

  Särestöniemen Museosäätiö

  Särestöniemen Museosäätiö je muzeum v Kittile, které se nachází v historické usedlosti. Muzeum představuje život a umění finského umělce, Reidara Särestöniemiho. V muzeu můžete vidět jeho obrazy, sochy a grafiky, které ukazují jeho lásku k finské přírodě a kultuře. V letních měsících se zde konají také různé kulturní akce a workshopy pro návštěvníky.

Počasí Kittila

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Kittila

K cestě do destinace Kittila lze využít 1 letiště.

Kittila - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

zakynthos
🌴 Dovolená
🎉 4 990 Kč
Bologna
✈️ Zpátečka
😎 1 155 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Neapol
✨ Víkendovka
🔥 1 442 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🤩 1 258 Kč
Pohled na estoské hlavní město Tallin
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz