Kittila - Typical accommodation house at Levi ski resort in Kittilä, Finland

Kittila průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Kittila

Kittila je malebné finské město ležící v oblasti Laponsko. Obklopeno neuvěřitelnou polární krajinou, je ideálním místem pro milovníky zimních sportů a magických polárních září. Navštivte lyžařské středisko Levi, největší ve Finsku, kde si užijete ski i snowboard na nezávěsných sjezdovkách. Kittila je také domovem fascinujícího Muzea Laponska, které nabízí pohled na kulturu a historii severního regionu. Je to nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu do kouzelného světa finského Laponska.

Evropa
FinskoFinsko

Co vidět

All Huskies Oy
 

All Huskies Oy

All Huskies Oy je skvělou volbou pro milovníky psů a všech outdoorových aktivit. Tato firma nabízí zážitkové jízdy na psím spřežení, které jsou oblíbené mezi turisty i místními obyvateli. All Huskies Oy se nachází v malém městečku Kittila, které je obklopené nádhernou finskou přírodou. Tuto aktivitu si můžete užít po celý rok, ale nejlepší podmínky jsou v zimě, kdy můžete zažít opravdovou arktickou atmosféru.

Lapland Hotels Snow Village
 

Lapland Hotels Snow Village

Lapland Hotels Snow Village v Kittile nabízí nevšední ubytování v pokojích a apartmánech vyrobených z ledu nebo v originálních chatách s privátními vířivkami. Toto místo je ideální pro ty, kteří hledají nezapomenutelný zážitek v srdci arktické přírody. Kromě ubytování zde naleznete také ledovou restauraci, ledový bar a ledovou kapli. Celý komplex se každoročně mění a každou zimu nabízí nové unikátní umělecké dílo z ledu.

Oy Levi Ski Resort
 

Oy Levi Ski Resort

Oy Levi Ski Resort v Kittile je ideálním místem pro milovníky zimních sportů. Nabízí skvělé lyžařské tratě a výlety na sněžnicích. V létě se můžete vydat na procházky a cyklistické trasy v okolních lesích. Resort leží v malebné krajině, která je v zimě pokryta sněhem a v létě zelení. Je to ideální místo pro aktivní dovolenou v přírodě.

Giewont Husky Adventures
 

Giewont Husky Adventures

Kittila je malebná obec v severním Finsku, která se stala oblíbeným turistickým cílem díky svým lyžařským střediskům a polárnímu světlu. Pro milovníky psích spřežení je zde Giewont Husky Adventures, kde si mohou užít nezapomenutelný zážitek s výcvikem a jízdou na sáních tažených huskies. Tato atrakce je vhodná pro všechny věkové kategorie a nabízí nezapomenutelný zážitek v jedinečném prostředí finské přírody.

Särestöniemen Museosäätiö
 

Särestöniemen Museosäätiö

Särestöniemen Museosäätiö je muzeum v Kittile, které se nachází v historické usedlosti. Muzeum představuje život a umění finského umělce, Reidara Särestöniemiho. V muzeu můžete vidět jeho obrazy, sochy a grafiky, které ukazují jeho lásku k finské přírodě a kultuře. V letních měsících se zde konají také různé kulturní akce a workshopy pro návštěvníky.

Arcandia - Arctic Adventure Park
 

Arcandia - Arctic Adventure Park

Arcandia - Arctic Adventure Park je ideálním místem pro ty, kteří chtějí zažít arktickou zábavu v Kittile. Park nabízí širokou škálu aktivit, jako jsou jízda na saních tažených psím spřežením, prohlídky ledových jeskyní a mnoho dalšího. Navštivte Arcandia a zažijte nezapomenutelnou dovolenou v arktickém stylu.

Kittila - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 2039 km
Nejbližší letiště KTT
6 km od centra
Přímý let
~ 2h 49min
Finsko Finsko
Časový posun proti ČR
+1h
Obsluhující letiště
KTT
Kittila - Typical accommodation house at Levi ski resort in Kittilä, Finland
Kittila - Typical accommodation house at Levi ski resort in Kittilä, FinlandAll Huskies OyLapland Hotels Snow VillageOy Levi Ski ResortGiewont Husky AdventuresSärestöniemen MuseosäätiöArcandia - Arctic Adventure ParkSamiland ExhibitionRami's HuskiesTotovaaran pirtti

Počasí jaro

Březen
Max: -2 °C
Min: -10 °C
Duben
Max: 1 °C
Min: -6 °C
Květen
Max: 9 °C
Min: 2 °C

Počasí léto

Červen
Max: 17 °C
Min: 9 °C
Červenec
Max: 19 °C
Min: 12 °C
Srpen
Max: 17 °C
Min: 10 °C

Počasí podzim

Září
Max: 11 °C
Min: 5 °C
Říjen
Max: 4 °C
Min: -1 °C
Listopad
Max: -2 °C
Min: -7 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: -5 °C
Min: -11 °C
Leden
Max: -7 °C
Min: -14 °C
Únor
Max: -6 °C
Min: -14 °C

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
Bergamo
🤘 Multi-city
🔥 1 470 Kč
Cagliari
✈️ Zpátečka
🔥 1 717 Kč
kaunas
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
korfu
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Marseille
✈️ Zpátečka
💣 1 338 Kč
Verona
✨ Víkendovka
👌 1 436 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz