Kittila - Typical accommodation house at Levi ski resort in Kittilä, Finland

Letenky do Kittila

Hledáte levné letenky do destinace Kittila? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Kittila

Kittila leží v Finska. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Kittila navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
FinskoFinsko

Stručně a jasně

Stát
Finsko
Letiště
1 letiště (KTT)
Časový posun
+1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Kittila.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 49min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Kittila Airport se nachází 6 km od centra města Kittila.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Kittila od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Kittila je letiště Kittila Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Kittila Airport (KTT)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Kittila je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Kittila

K cestě do destinace Kittila lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kittila - 9 míst co vidět .

 • All Huskies Oy
   

  All Huskies Oy

  All Huskies Oy je skvělou volbou pro milovníky psů a všech outdoorových aktivit. Tato firma nabízí zážitkové jízdy na psím spřežení, které jsou oblíbené mezi turisty i místními obyvateli. All Huskies Oy se nachází v malém městečku Kittila, které je obklopené nádhernou finskou přírodou. Tuto aktivitu si můžete užít po celý rok, ale nejlepší podmínky jsou v zimě, kdy můžete zažít opravdovou arktickou atmosféru.

 • Lapland Hotels Snow Village
   

  Lapland Hotels Snow Village

  Lapland Hotels Snow Village v Kittile nabízí nevšední ubytování v pokojích a apartmánech vyrobených z ledu nebo v originálních chatách s privátními vířivkami. Toto místo je ideální pro ty, kteří hledají nezapomenutelný zážitek v srdci arktické přírody. Kromě ubytování zde naleznete také ledovou restauraci, ledový bar a ledovou kapli. Celý komplex se každoročně mění a každou zimu nabízí nové unikátní umělecké dílo z ledu.

 • Oy Levi Ski Resort
   

  Oy Levi Ski Resort

  Oy Levi Ski Resort v Kittile je ideálním místem pro milovníky zimních sportů. Nabízí skvělé lyžařské tratě a výlety na sněžnicích. V létě se můžete vydat na procházky a cyklistické trasy v okolních lesích. Resort leží v malebné krajině, která je v zimě pokryta sněhem a v létě zelení. Je to ideální místo pro aktivní dovolenou v přírodě.

 • Giewont Husky Adventures
   

  Giewont Husky Adventures

  Kittila je malebná obec v severním Finsku, která se stala oblíbeným turistickým cílem díky svým lyžařským střediskům a polárnímu světlu. Pro milovníky psích spřežení je zde Giewont Husky Adventures, kde si mohou užít nezapomenutelný zážitek s výcvikem a jízdou na sáních tažených huskies. Tato atrakce je vhodná pro všechny věkové kategorie a nabízí nezapomenutelný zážitek v jedinečném prostředí finské přírody.

 • Särestöniemen Museosäätiö
   

  Särestöniemen Museosäätiö

  Särestöniemen Museosäätiö je muzeum v Kittile, které se nachází v historické usedlosti. Muzeum představuje život a umění finského umělce, Reidara Särestöniemiho. V muzeu můžete vidět jeho obrazy, sochy a grafiky, které ukazují jeho lásku k finské přírodě a kultuře. V letních měsících se zde konají také různé kulturní akce a workshopy pro návštěvníky.

Počasí Kittila

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Kittila

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kodan - Nyhavn
✈️ Zpátečka
🚀 943 Kč
Enfidha
🌴 Dovolená
💣 8 890 Kč
santorini
✈️ Zpátečka
💣 2 409 Kč
amsterdam
✈️ Zpátečka
🤩 2 118 Kč
moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
✈️ Zpátečka
🎉 1 144 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz