Kukës

Prodloužený víkend Kukës

Plánujete prodloužený víkend do destinace Kukës? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Kukës

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Kukës na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Kukës Underground / Kukësi Nëntokësor (Afrim Cenaj), Parku Kukës, Přehrada Fierza a mnoho dalších. Kukës se nachází ve Albánii přibližně 1.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Kukës je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
AlbánieAlbánie

Rychlý přehled

Stát
Albánie
Letiště
1 letiště (KFZ)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kukës - 9 míst co vidět .

 • Kukës Underground / Kukësi Nëntokësor (Afrim Cenaj)
   

  Kukës Underground / Kukësi Nëntokësor (Afrim Cenaj)

  Kukës Underground je fascinující a nevšední turistická atrakce v Albánii. Tento podzemní svět byl vytvořen během druhé světové války a sloužil jako úkryt pro místní obyvatele. Dnes se zde nachází muzeum, které přináší návštěvníkům vzpomínky na život lidí v době války. Prozkoumejte tuto tajemnou a historicky významnou lokalitu a získejte hlubší porozumění pro kulturu a historii Albánie.

 • Parku Kukës
   

  Parku Kukës

  Park Kukës je ideálním místem pro milovníky přírody a klidu. Nachází se v blízkosti města Kukës a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. Park je obklopen lesy a jezerem, což ho činí ideálním místem pro pikniky a procházky. K dispozici jsou také různé sportovní aktivity, jako jsou turistika a cyklistika. Park Kukës je skvělým místem pro odpočinek a relaxaci v přírodě.

 • Přehrada Fierza
   

  Přehrada Fierza

  Kukës City je malebné město v severovýchodní Albánii, které se nachází v blízkosti kosovských hranic. Jeho největší atrakcí je nedaleká přehrada Fierza, která nabízí krásný výhled na okolní hory a je ideálním místem pro vodní sporty a rybaření. Pro turisty, kteří hledají klid a přírodu, je Kukës ideálním výchozím bodem pro pěší túry do národního parku Valbona, který se nachází v blízkosti města.

 • Muzeu Etnografik Kukës
   

  Muzeu Etnografik Kukës

  Muzeum Etnografické v Kukësu je fascinujícím místem, které nabízí pohled do historie a tradic regionu. Nachází se v centru města a vystavuje množství artefaktů a předmětů, které ukazují život a kulturu místních lidí. Muzeum je ideálním místem pro ty, kteří chtějí poznat více o historii Kukësu a Albánie jako celku. Vstupné je přijatelné a personál je vstřícný a ochotný.

 • Kalaja e Pecës
   

  Kalaja e Pecës

  Kalaja e Pecës je starobylá pevnost nacházející se na kopci nad městem Kukës v Albánii. Tento historický symbol stojí na místě, kde se kdysi nacházela římská pevnost, a nabízí úchvatné výhledy na okolní krajinu. Pevnost byla postavena v 5. století a během staletí sloužila jako obranná pevnost. Dnes je to oblíbená turistická atrakce, kterou ročně navštíví tisíce turistů.

Letiště k destinaci Kukës

K cestě do destinace Kukës lze využít 1 letiště.

Kukës - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

výhled na Barcelonu z parku Guell
porto
Paříž
🤘 Multi-city
🔥 3 356 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
😎 4 490 Kč
Paříž
✈️ Zpátečka
💣 1 803 Kč
porto
lisabon
🤘 Multi-city
😎 2 458 Kč
Palma de Mallorca
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
👍 2 460 Kč
Santa Cruz de la Palma, Kanáry, Španělsko
🌴 Dovolená
😍 12 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz