Kukës

Kukës průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Kukës

Kukës je malebné albánské město obklopené horami a křišťálově čistými řekami. Toto klidné místo s přívětivými obyvateli nabízí jedinečný zážitek v srdci Albánie. Prozkoumejte historický most Ura e Fshajt, který překlenuje řeku Fshajt. Vydávejte se na výlety po okolních kopcích a užívejte si panoramatický výhled na město a okolní krajinu. Navštivte nedaleký národní park Valbonë a podívejte se na zříceninu hradu Qalë. Kukës je skvělým výchozím bodem pro objevování neokoukaných krás Albánie.

Evropa
AlbánieAlbánie

Co vidět

Kukës Underground / Kukësi Nëntokësor (Afrim Cenaj)
 

Kukës Underground / Kukësi Nëntokësor (Afrim Cenaj)

Kukës Underground je fascinující a nevšední turistická atrakce v Albánii. Tento podzemní svět byl vytvořen během druhé světové války a sloužil jako úkryt pro místní obyvatele. Dnes se zde nachází muzeum, které přináší návštěvníkům vzpomínky na život lidí v době války. Prozkoumejte tuto tajemnou a historicky významnou lokalitu a získejte hlubší porozumění pro kulturu a historii Albánie.

Parku Kukës
 

Parku Kukës

Park Kukës je ideálním místem pro milovníky přírody a klidu. Nachází se v blízkosti města Kukës a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. Park je obklopen lesy a jezerem, což ho činí ideálním místem pro pikniky a procházky. K dispozici jsou také různé sportovní aktivity, jako jsou turistika a cyklistika. Park Kukës je skvělým místem pro odpočinek a relaxaci v přírodě.

Přehrada Fierza
 

Přehrada Fierza

Kukës City je malebné město v severovýchodní Albánii, které se nachází v blízkosti kosovských hranic. Jeho největší atrakcí je nedaleká přehrada Fierza, která nabízí krásný výhled na okolní hory a je ideálním místem pro vodní sporty a rybaření. Pro turisty, kteří hledají klid a přírodu, je Kukës ideálním výchozím bodem pro pěší túry do národního parku Valbona, který se nachází v blízkosti města.

Muzeu Etnografik Kukës
 

Muzeu Etnografik Kukës

Muzeum Etnografické v Kukësu je fascinujícím místem, které nabízí pohled do historie a tradic regionu. Nachází se v centru města a vystavuje množství artefaktů a předmětů, které ukazují život a kulturu místních lidí. Muzeum je ideálním místem pro ty, kteří chtějí poznat více o historii Kukësu a Albánie jako celku. Vstupné je přijatelné a personál je vstřícný a ochotný.

Kalaja e Pecës
 

Kalaja e Pecës

Kalaja e Pecës je starobylá pevnost nacházející se na kopci nad městem Kukës v Albánii. Tento historický symbol stojí na místě, kde se kdysi nacházela římská pevnost, a nabízí úchvatné výhledy na okolní krajinu. Pevnost byla postavena v 5. století a během staletí sloužila jako obranná pevnost. Dnes je to oblíbená turistická atrakce, kterou ročně navštíví tisíce turistů.

Placeholder image.
 

Parku Zabeli

Parku Zabeli je krásný park v albánském městě Kukës. Nachází se v blízkosti řeky a nabízí klidné a příjemné prostředí pro procházky a odpočinek. Park je také oblíbeným místem pro pikniky a rodinné výlety. Můžete si zde užít krásný výhled na okolní krajinu a přírodu. Je to ideální místo pro ty, kteří hledají klid a odpočinek od rušného městského života.

Kukës - stručný přehled

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

korfu
🌴 Dovolená
👌 9 280 Kč
Pisa
Sardinie
milan
🤘 Multi-city
🔥 2 154 Kč
Turín
✨ Prodloužený víkend
🔥 1 086 Kč
sal
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Pohled na Athény
santorini
🤘 Multi-city
🤩 2 469 Kč
Marseille
⏰ Last minute
👍 886 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz