Lerwick - Detail Clickimin Broch

Prodloužený víkend Lerwick

Plánujete prodloužený víkend do destinace Lerwick? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Lerwick

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Lerwick na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Croft House Museum, Shetland Textile Museum, Mareel a mnoho dalších. Lerwick se nachází ve Spojeném království přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Lerwick je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Spojené královstvíSpojené království

Rychlý přehled

Stát
Spojené království
Letiště
1 letiště (LSI)
Časový posun
-1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Lerwick - 9 míst co vidět .

 • Croft House Museum
   

  Croft House Museum

  Croft House Museum v Lerwicku přináší návštěvníkům příležitost nahlédnout do života na Shetlandských ostrovech v minulosti. Tento muzeum představuje autentický domov s tradičním interiérem, který ukazuje, jakým způsobem se zde žilo v minulých stoletích. Návštěvníci se dozví více o historii ostrovů a mohou si prohlédnout mnoho zajímavých artefaktů. Určitě stojí za návštěvu pro milovníky historie a kultury Shetlandských ostrovů.

 • Shetland Textile Museum
   

  Shetland Textile Museum

  Shetlandské textilní muzeum v Lerwicku přináší fascinující pohled na historii a tradice tkaní a pletení na Shetlandách. Prozkoumejte sbírky vlněných a hedvábných přízí, ručně vyrobených kusů a výrobních nástrojů, které ukazují umění a dovednosti místních řemeslníků. Navštivte toto muzeum a prohlédněte si jedinečnou sbírku, která vás zavede do světa tradičních textilních technik.

 • Mareel
   

  Mareel

  Mareel je kulturním centrem města Lerwick na Shetlandských ostrovech. Toto moderní a stylové místo nabízí širokou škálu kulturních akcí, včetně koncertů, filmových projekcí a divadelních představení. Navštivte Mareel a užijte si nezapomenutelný zážitek z kulturního dění na Shetlandských ostrovech.

 • Shetland Museum
   

  Shetland Museum

  Shetlandské muzeum v Lerwicku nabízí fascinující pohled na historii a kulturu tohoto ostrovního ráje. Muzeum přináší návštěvníkům nevšední zážitek prostřednictvím interaktivních výstav, ukázkových předmětů a mnoha informací o historii Shetlandů. Prozkoumejte výstavy o vikingské minulosti, námořním průmyslu a mnoho dalšího. Shetlandské muzeum je skvělým způsobem, jak se seznámit s tímto krásným koutem světa.

 • Old Haa Museum and Tearoom
   

  Old Haa Museum and Tearoom

  Old Haa Museum and Tearoom je skvělým místem pro všechny, kteří chtějí poznat historii města Lerwick. Muzeum se nachází v historickém domě a nabízí návštěvníkům pohled do minulosti Shetlandských ostrovů. Po prohlídce si můžete odpočinout v kavárně a ochutnat tradiční skotské speciality. Určitě neváhejte navštívit toto krásné místo během svého pobytu v Lerwicku.

Počasí Lerwick

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Lerwick

K cestě do destinace Lerwick lze využít 1 letiště.

Lerwick - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

mombasa, Kena
🌴 Dovolená
👌 17 490 Kč
Faro
✈️ Zpátečka
🔥 2 045 Kč
Sevilla
malaga
✈️ Zpátečka
👌 2 495 Kč
Palma de Mallorca
Madrid
🤘 Multi-city
💣 1 722 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
💣 1 749 Kč
londyn
Palma de Mallorca
Bergamo
🤘 Multi-city
🔥 2 345 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz