Limoges - Town Hall, Limoges, France

Prodloužený víkend Limoges

Plánujete prodloužený víkend do destinace Limoges? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Limoges

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Limoges na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Musée National Adrien Dubouché, Museum of the Resistance, Parc du Reynou a mnoho dalších. Limoges se nachází ve Francii přibližně 1.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Limoges je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
FrancieFrancie

Rychlý přehled

Stát
Francie
Letiště
1 letiště (LIG)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Limoges - 17 míst co vidět .

 • Musée National Adrien Dubouché
   

  Musée National Adrien Dubouché

  Musée National Adrien Dubouché je muzeum keramiky v Limoges, které nabízí největší sbírku keramických předmětů ve Francii. V muzeu najdete více než 12 000 exponátů, od středověkých až po moderní keramiku. Navštivte toto fascinující muzeum a objevte historii a vývoj keramiky v této oblasti.

 • Museum of the Resistance
   

  Museum of the Resistance

  Muzeum odboje v Limoges je fascinující prohlídkou do francouzské historie. Toto muzeum se nachází v bývalé věznici, kde byli odbojáři vězněni a mučeni během druhé světové války. Muzeum nabízí interaktivní expozice a ukazuje, jak se lidé bránili proti nacistické okupaci. Prozkoumejte tuto významnou část francouzské historie a učte se o statečnosti lidí, kteří se postavili proti zlu.

 • Parc du Reynou
   

  Parc du Reynou

  Parc du Reynou v Limoges je ideálním místem pro rodinný výlet. Tento krásný park nabízí návštěvníkům nejen možnost obdivovat zvířata v zoo, ale také procházky po malebných cestičkách, které vedou kolem jezer a vodopádů. Zastavte se v kavárně a ochutnejte místní speciality. Vstupné je velmi přijatelné a peníze jsou využity na podporu parku.

 • Aquarium du Limousin
   

  Aquarium du Limousin

  Pokud hledáte zábavu pro celou rodinu v Limoges, navštivte Aquarium du Limousin. Toto moderní akvárium nabízí návštěvníkům možnost vidět více než 2 500 druhů ryb a mořských živočichů. Prozkoumejte fascinující podvodní svět a užijte si nezapomenutelný zážitek. Vstupné je příjemné pro peněženku a vaše návštěva podpoří ochranu a vzdělávání oceánů a mořských ekosystémů.

 • Limoges Cathedral
   

  Limoges Cathedral

  Katedrála sv. Štěpána v Limoges je jednou z nejvýznamnějších památek města. Její gotická architektura a bohatá výzdoba uchvátí každého návštěvníka. Katedrála byla postavena v 13. století a ukrývá mnoho historických pokladů. Navštivte Limoges a nechte se okouzlit krásou této katedrály.

Počasí Limoges

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Limoges

K cestě do destinace Limoges lze využít 1 letiště.

Limoges - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kodan - Nyhavn
✈️ Zpátečka
🚀 943 Kč
Enfidha
🌴 Dovolená
💣 8 890 Kč
santorini
✈️ Zpátečka
💣 2 409 Kč
amsterdam
✈️ Zpátečka
🤩 2 118 Kč
moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
✈️ Zpátečka
🎉 1 144 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz