Linkoping - In the RAÄ buildings database.

Prodloužený víkend Linkoping

Plánujete prodloužený víkend do destinace Linkoping? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Linkoping

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Linkoping na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Gamla Linköping Open Air Museum, Air Force Museum, Linköpings Trädgårdsförening a mnoho dalších. Linkoping se nachází ve státě Švédsko přibližně 1.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Linkoping je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
ŠvédskoŠvédsko

Rychlý přehled

Stát
Švédsko
Letiště
1 letiště (LPI)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Linkoping - 11 míst co vidět .

 • Gamla Linköping Open Air Museum
   

  Gamla Linköping Open Air Museum

  Muzeum pod širým nebem Gamla Linköping přináší návštěvníkům autentický pohled na život ve Švédsku v minulosti. Procházejte se uličkami a obdivujte historické domy, kostely a obchody. Muzeum nabízí také řadu interaktivních aktivit pro děti i dospělé. Užijte si odpoledne v této malebné části Linköpingu.

 • Air Force Museum
   

  Air Force Museum

  Muzeum letectva v Linköpingu je největším muzeem letadel a významných předmětů spojených s letectvím ve Švédsku. V muzeu najdete mnoho exponátů, včetně letadel, vrtulníků a dalších strojů používaných ve vojenském letectví. Návštěvníci si mohou prohlédnout i interaktivní výstavy a zúčastnit se exkluzivních prohlídek. Muzeum letectva je ideálním místem pro milovníky letectví a historie.

 • Linköpings Trädgårdsförening
   

  Linköpings Trädgårdsförening

  Linköpings Trädgårdsförening je krásný park plný květin a zeleně, který stojí za návštěvu. Tento park nabízí klidné a relaxační prostředí, kde si můžete vychutnat krásné výhledy a příjemnou atmosféru. Pokud hledáte krásné místo na procházku nebo piknik, Linköpings Trädgårdsförening je tou správnou volbou pro vás.

 • Linköping Cathedral
   

  Linköping Cathedral

  Katedrála v Linköpingu je jedním z nejvýznamnějších gotických kostelů ve Švédsku. Stojí na vrcholu kopce a nabízí nádherný výhled na město. Interiér katedrály zdobí mnoho uměleckých děl a vitráží. Katedrála pochází z 12. století a je jednou z nejstarších budov ve městě. Navštivte tuto krásnou katedrálu a prozkoumejte historii Linköpingu.

 • Ekenäs castle
   

  Ekenäs castle

  Hrad Ekenäs se nachází v Linköpingu a je jednou z nejvýznamnějších historických památek ve Švédsku. Tento krásný hrad byl postaven v 17. století a je obklopen malebným parkem. Navštivte hradovou kapli, která je považována za jednu z nejkrásnějších ve Švédsku. Prozkoumejte hradní muzeum, kde se dozvíte o historii a kultuře této oblasti. Hrad Ekenäs je skvělým místem pro výlet s rodinou nebo přáteli.

Počasí Linkoping

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Linkoping

K cestě do destinace Linkoping lze využít 1 letiště.

Linkoping - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

samos
🌴 Dovolená
👍 12 390 Kč
Ibiza
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
🔥 1 688 Kč
Pisa
Bologna
✈️ Zpátečka
👍 1 323 Kč
Sardinie
✈️ Zpátečka
🔥 1 414 Kč

Jarní letenky na Sardinii

Itálie
Před 37 hodinami
londyn
✨ Víkendovka
💣 1 093 Kč

Jarní víkendy v Londýně

Spojené království
Před 40 hodinami
výhled na město Podgorica
✈️ Zpátečka
😎 1 374 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz