Lubeck - An der Obertrave, listed buildings nr. 6-8 and 11-15, Lübeck, Schleswig-Holstein, Germany

Prodloužený víkend Lubeck

Plánujete prodloužený víkend do destinace Lubeck? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Lubeck

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Lubeck na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Museum Holstentor, European Hansemuseum, Lübeck Cathedral a mnoho dalších. Lubeck se nachází ve státě Německo přibližně 1h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Lubeck je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
NěmeckoNěmecko

Rychlý přehled

Stát

Německo

Letiště

1 letiště (LBC)

Časový posun

Stejný jako v ČR

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Lubeck - 20 míst co vidět .

 • Museum Holstentor
   

  Museum Holstentor

  Muzeum Holstentor je jednou z nejznámějších lubeckých památek. Tento impozantní gotický vstupní portál do města byl postaven v 15. století a dnes slouží jako muzeum. Návštěvníci se mohou těšit na fascinující expozice, které přibližují historii města a jeho význam pro obchod a řemesla. Muzeum Holstentor je skvělým místem pro milovníky historie a kultury.

 • European Hansemuseum
   

  European Hansemuseum

  Evropské Hanzy muzeum v Lübecku je největší muzeum věnované Hanze v Evropě. Návštěvníci se mohou podívat na více než 800 let historie této obchodní ligy, která ovlivnila obchod a kulturu v celé Evropě. Muzeum nabízí interaktivní výstavy a exponáty, které přibližují život v této obdobě. Určitě nevynechejte návštěvu tohoto fascinujícího muzea!

 • Lübeck Cathedral
   

  Lübeck Cathedral

  Lübeckský dóm je jedním z nejvýznamnějších stavebních skvostů v Lübecku. Tento gotický chrám z 12. století se pyšní nádherným interiérem, kde se nachází mnoho uměleckých děl a památek. Vystoupejte na věž a užijte si úchvatný výhled na historické centrum Lübecku. Navštivte tuto krásnou katedrálu a užijte si okamžik klidu a duchovního zážitku.

 • Museum Behnhaus Drägerhaus
   

  Museum Behnhaus Drägerhaus

  Muzeum Behnhaus Drägerhaus je jedním z nejvýznamnějších muzeí v Lübecku. Nachází se v historické budově, která sama o sobě stojí za vidění. Muzeum je specializované na umění 19. století a má vynikající sbírku obrazů a soch. Pro milovníky umění a historie je to nevynechatelná zastávka při návštěvě Lübecku.

 • German seaside resort Travemuende, tall sailing ships Kruzenstern and Passat meeting
   

  Passat

  Museumsschiff Passat je historická loď, která se nachází v přístavu německého města Lübeck. Tato nádherná loď byla postavena v roce 1911 a sloužila jako obchodní loď. Dnes je však muzejním exponátem a nabízí návštěvníkům možnost prozkoumat historii plavby. Navštivte tuto památku a objevte tajemství námořníků a jejich života na moři.

Počasí Lubeck

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Lubeck

K cestě do destinace Lubeck lze využít 1 letiště.

Lubeck - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Hurghada
🌴 Dovolená
🤩 6 990 Kč
Palma de Mallorca
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
😍 1 371 Kč
Faro
✈️ Zpátečka
🚀 1 302 Kč

Vánoce v Algarve

Portugalsko
Před 12 hodinami
Katánie
✈️ Zpátečka
👌 1 437 Kč
Malta - zátoka
✨ Víkendovka
🔥 1 140 Kč

Zimní víkendy na Maltě

Malta
Před 35 hodinami
Kodan - Nyhavn
✈️ Zpátečka
💣 1 860 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz