Lulea - Panorama of the city of Luleå, Sweden, taken in the summer of 2014

Prodloužený víkend Lulea

Plánujete prodloužený víkend do destinace Lulea? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Lulea

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Lulea na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Teknikens Hus, Norrbottens museum, Gammelstad Church Town a mnoho dalších. Lulea se nachází ve státě Švédsko přibližně 2.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Lulea je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
ŠvédskoŠvédsko

Rychlý přehled

Stát
Švédsko
Letiště
1 letiště (LLA)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Lulea - 12 míst co vidět .

 • Teknikens Hus
   

  Teknikens Hus

  Teknikens Hus je moderní muzeum v Luleå, které se zaměřuje na technologii a vědu. Interaktivní expozice nabízejí zábavné a poučné zážitky pro celou rodinu. Navštivte planetárium, kde se můžete podívat na hvězdnou oblohu a sledovat fascinující představení. Prozkoumejte výstavu o těžbě železa, která byla důležitou součástí historie regionu. Teknikens Hus je skvělým místem pro zábavu a vzdělání v Luleå.

 • Norrbottens museum
   

  Norrbottens museum

  Norrbottens museum v Luleå je skvělým místem pro poznání historie a kultury regionu. Muzeum nabízí mnoho výstav, které vám umožní prozkoumat život a tradice lidí v oblasti. Navštivte také Norrbottens Järnvägsmuseum a prohlédněte si historické vlaky, které byly důležité pro rozvoj průmyslu a dopravy v této oblasti. Určitě to stojí za návštěvu!

 • Gammelstad Church Town
   

  Gammelstad Church Town

  Gammelstad Church Town je malebné městečko v Lulea, které vám nabídne nezapomenutelný zážitek. Procházejte se uličkami obklopenými tradičními dřevěnými domky a navštivte místní kostel. Toto místo je jedinečné tím, že se zde nachází celkem 424 kostelů, které jsou chráněny jako kulturní dědictví. Přijďte a prožijte atmosféru minulých dob v tomto kouzelném městečku.

 • Person waling in Gammelstad, Sweden.
   

  Gammelstad

  Gammelstad je největší a nejlépe zachovalé švédské město z 17. století. Jeho kostel a okolní stavby jsou příkladem tradičního stavění a byly zapsány na seznam světového dědictví UNESCO. Prozkoumejte úzké uličky a nádherné kamenné domy, které vám nabídnou pohled do minulosti. Navštivte také místní muzeum a ochutnejte tradiční švédské speciality. Gammelstad je skvělým místem pro dovolenou s rodinou nebo romantický pobyt ve dvou.

 • Flight Museum F 21
   

  Flight Museum F 21

  Navštivte Letecké muzeum F 21 v Luleå a objevte historii švédského letectví. Muzeum nabízí rozsáhlou sbírku letadel, vrtulníků a dalších letadel, které představují vývoj od počátků letectví až po současnost. Pro milovníky techniky a historie je to nezapomenutelný zážitek. Vstupné je přátelské k peněžence a vaše návštěva pomůže udržovat muzeum v chodu.

Počasí Lulea

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Lulea

K cestě do destinace Lulea lze využít 1 letiště.

Lulea - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Marseille
✈️ Zpátečka
💣 1 338 Kč
Verona
✨ Víkendovka
👌 1 436 Kč
malaga
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
pula
✈️ Zpátečka
😎 802 Kč

Letní letenky na Istrii

Chorvatsko
Před 27 hodinami
antalya-turecko
🌴 Dovolená
🚀 5 464 Kč
Paříž
✈️ Zpátečka
😍 787 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz